TREND WOMAN

Plaj modasına doğal ve kadınsı bir duruş getiren koleksiyonlara yakından bakın.

HAZIRLAYAN: ZEYNEP GÜR
1 ZIMMERMANN OPTİMİZMİ

Bu sezon grafik desenler, gerçeküstü figürler, renkli çiçekler vücudunuzu sarıyor, baskılı mayolar plajları esir alıyor. Avustralyalı kökenlerine sadık kalan kız kardeşler Nicky ve Simone Zimmermann, feminenliğin peşinden giderken tutkuyu da elden bırakmıyor. Sofistike detayları, modern tavrı ve güçlü silüetleri 1991’den beri plajlara konduran ikilinin meslek sırrı çok basit: sıkı aile bağları! Avusturalya modasının güçlü sesi Zimmermann, aristokrat ruhlu ve iddialı motifleriyle bu sezon plajların altını üstüne getirecek belli ki.

2 LISA MARIE FERNANDEZ'İN BOND KADINI

New Yorklu tasarımcı Lisa Marie Fernandez’in koleksiyonu sezonun en seksi, şık bikini ve mayo modelleriyle dopdolu. Yaz sezonunun hip trendlerine yön veren koleksiyonun radarında sörf tutkunları, özgür ve özgün ruhlar yer alıyor. İspanyol dalgasından fermuarlı spor modellere, renk bloklarından bant detaylarına tüm koleksiyon tek bir düşünce etrafında gelişiyor: Şehrin tutkulu ve modern kadınlarını plajlara taşımak!

3 EGZOTİK VE FEMİNEN MELISSA ODABASH

Modern çizgisiyle her kadın silüetine uygun ve doğru parçalar tasarlayan Melissa Odabash’ın zarif stili plaj modasının vazgeçilmezi. İtalya’da yıllarca süren modellik kariyerinden sonra, kendi markasını kurmaya karar veren tasarımcı, yazı renkli bir sadelik içinde karşılıyor. Bikini, mayo, kaftan ve çeşitli aksesuarlardan oluşan koleksiyonda, Melissa Odabash’ın imzası haline gelmiş zebra baskılı bikini göz kamaştırıyor. Bu markayı tercih eden ünlüler listesi epeyce kabarık: Kate Moss, Cindy Crawford, Elle Macpherson, Rihanna, Lady Gaga, Katherine Jenkins, Hayden Panettiere, Cheryl Cole, Heidi Klum ve Beyoncé gibi isimler sahil parıltısını Melissa Odabash’a borçlu!

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız