TREND MAN

Rahat giyimin en önemli parçası şortlar, baharın son günlerinde keten ve pamuk gibi serin tutan, hafif kumaşlarla karşınızda. Yazın serbest stiline kolaylıkla ayak uyduran bu parçalar, renk ve desenlerin hakimiyeti altında. Onların hafif dünyasına adım atmak için yapmanız gerekenleri sıraladık.

HAZIRLAYAN: ELİF GÜNERİ
1 DESENİNİ BUL

Kargo şortlardan sıkılmadınız mı? Desenli ve cesur renkli şortlarla stilinizi farklılaştırmayı deneyin. Küçük desenleri tamamlamak için tek renk bir üst seçebilirsiniz. Driver’lar ise hem rahatlığı hem de klasikleşen formlarıyla daima yanınızda.

2 OFİSLE SOKAK ARASI

İster sportif bir tarzınız olsun ister klasik, bu kombin içindeyken kendinizi her ikisine de ait hissedeceksiniz. Şortun ‘rahatına düşkün’ tavrına ütüsü kusursuz bir gömlek yakışmaz mı? Deri kemer ve saatin uyumlu birlikteliği stilinizi zenginleştirecek.

3 HAREKET KAT!

Bermudalar kadar kısa şortlara da gardırobunuzda yer açın. Pratik kombinler için basic t-shirt’ler kullanabilirsiniz. Bisikletle şehri turladığınız ılık günlerde, sırt çantası için bir alternatif var: Messenger bag.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız