Beymen için çok değerlisiniz…

Beymen olarak Covid-19 virüsü haberlerinin kamuoyuna yansıdığı ilk günden itibaren, gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bu süreçte çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı en büyük önceliğimiz.

Her zaman olduğu gibi bu süreçte de sizlere sağlıklı ve güvenli ürünler sunmak için T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı aksiyonlar almaya ve önlemlerimizi en üst seviyede tutarak, kesintisiz ve kusursuz servis vermeye devam ediyoruz. Beymen.com online mağazamız ve Beymen aplikasyonumuz üzerinden aldığınız ürünleri Dünya Sağlık Örgütü tarafından Covid-19 virüsü için açıklanan tüm hijyenik koşul ve önlemlere uygun şekilde denetliyoruz.

Sizlerle 19.03.2020 tarihinde geçici olarak kapattığımız mağazalarımızdan ve Beymen.com’dan yaptığınız alışverişlerinize ilişkin bilgilendirmeyi paylaşmak istiyoruz. Bu süreçte kargo şirketlerinin iş yoğunluklarından kaynaklı teslimat gecikmeleriyle ilgili gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

MAĞAZA TESLİMATLARI

Online satış kanallarından mağazalarımızdan teslim alınmak üzere sipariş verdiğiniz Click&Collect ürünleriniz ile mağazalarımızda bulunan tadilatı tamamlanmış ürünlerinizi mağazalarımızın yeniden hizmet vermeye başlayacağı tarihe kadar sizin için güvenli bir şekilde bekletiyoruz, ürünlerinizi mağazalarımız açıldığında teslim alabileceksiniz.

MAĞAZA İADE / DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizin iade / değişim süreleri mağaza hizmetlerimizin durdurulduğu 19.03.2020 tarihinden itibaren dondurulmuş olup, iadesi bu süre içinde dolmuş olan ürünlerinizle ilgili işlemlerinizi mağazalarımızın açılış tarihinden itibaren 30 gün içinde yapabilirsiniz.

BEYMEN.COM İADE / DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Beymen.com mağazamızdan yapmış olduğunuz alışverişlerinizin iade/değişim sürelerini kargo firmalarının çalışma düzenlerini göz önüne alarak 45 güne uzattık.

Bu süreçte sizlere Beymen.com online mağazalarımız ve Beymen aplikasyonumuzdan, onlinedestek@beymen.com yazılı iletişim hattımız ve müşteri hattımız 444 4 700 ile Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkelerimiz kapsamında kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Beymen.com online mağazamızı ve Beymen aplikasyonumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evde kalarak ve hep birlikte üzerimize düşeni yaparak, bu küresel salgını yavaşlatacağımıza ve üstesinden geleceğimize olan inancımızla sağlıklı günler dileriz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız