Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
İş hayatında başarılı olmak kadar bakımlı olmak da gerekir. Karşınızdaki kişilerle kuracağınız ilişkinin temelinde saygı ve doğru davranış biçimleri olsa da kıyafetlerimiz de bu anlamda önemli rol oynar. Temiz, özenli ve iyi giyinmek karşınızdakilerde otomatik olarak bir saygı uyandırır. Öte yandan özenli ve iyi giyinmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve motivasyonunuzu artırır. Bu da çalışma ortamınıza direkt olarak yansır. İş yaşamında hem rahat edip hem iyi görünebileceğiniz, en kaliteli kıyafetleri Beymen.comfarkı ile online alışverişin tüm avantajlarından yararlanaraksahip olabilirsiniz. Devamını Göster

Beymen Business Stili

Geçmişten günümüze devam eden business stili, klasik giyimin baş tacı kabul edilir. Business stilde pantolonlar, en önem verilmesi gereken parçalardan biridir. Yalnız söz konusu pantolon olduğunda oldukça dikkatli olmak; üzerinize gerçekten oturduğundan, tok bir kumaşı olduğundan ve ideal paça boyuna sahip olduğundan emin olmak gerekir. Beymen Business pantolonlar, yüzde 100 yün kumaşları, bedene oturan kalıpları ve ayarlamalı bel seçenekleriyle bu anlamda idealdir. Dilerseniz t-shirtlerle dilerseniz gömleklerle dilerseniz de ceketlerle kullanılabilirler.

Gömlekler bir diğer kilit parçalardan biridir. Gömlek seçiminde de kumaş önemli rol oynar. Dolayısıyla kesim olarak beğendiğiniz modelin mutlaka kumaş özelliklerini de incelemelisiniz. Bir gömlek ne kadar kaliteli bir kumaşa sahipse, o kadar hoş durur ve o kadar uzun ömürlü olur. Beymen.com’da Oxford gömleklerden slim fit gömlek modellerine; İngiliz ve İtalyan yaka tasarımlardan keten gömlek seçeneklerine aradığınız her stilde gömlek bulabilirsiniz.

Genel anlamda business stilin bir parçası olarak çok değerlendirilmeseler de aslında t-shirtler de iş hayatında önemli bir yere sahiptir. Farklı yaka çeşitlerine sahip t-shirtler özellikle blazer ceketlerle birlikte kullanıldığında her ortama ayak uydurabilirler.

Ceketler, bir erkek için olmazsa olmaz parçalardandır. Hem takım elbiselerde hem de tek başlarına farklı pantolonlarla  kullanılabilen ceketlerde de yine kalıp ve kumaş oldukça önemlidir. Bir ceketin darlığı, uzunluğu, vatkaları ve hatta düğmelerin boyutu bile üzerinizde nasıl duracağını etkiler. Beymen Business ceketler kaliteli materyalleri ve üzerinize en yakışacak kalıplarıyla pek çok erkeğin favorisi olmaya aday.

Gömlekler, ceketler ve takımlar tamamlayıcı aksesuarlarla daha çarpıcı bir görünüme bürünebilir. Kravatlar, mendiller ve papyonlar, hatta pantolon askıları, kol düğmeleri ve kol saatleri stilinizi tamamlar. Beymen Business kravatlar, farklı desen ve renkleriyle gömleklerinize en yakışacak ve en pratik alternatifleri oluştururlar. Aynı zamanda kaliteli kumaştan üretilmiş mendillerle de stilinizi yansıtabilir, çarpıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Beymen Business Kombin Önerileri

İş yaşamında doğru kombini oluşturmak önemlidir. Bir insan göze ne kadar hitap ederse, ciddiye alınma oranı da o kadar artacaktır. İnsanları etkilemenin yolu iletişimden geçse de dış görünüşe verilen önem de oldukça fazladır. Hem kendine hem de dışarıya saygısı olan bir insan her daim bir adım öndedir. Dolayısıyla işiniz ne olursa olsun, ortama ve zamana uygun giyinmek, doğru kombini oluşturmak mühimdir.

Sıradan bir iş gününde sade ama dikkat çekici olmak isterseniz, bej tonlarında bir pantolonu mavi bir gömlek ve kahverengi tonlardaki bir loaferla kombinleyebilirsiniz. Gri takımları yine gri tonlarda bir kravatla tamamlayabilir, siyah takımlara ise bordo tonlarda bir kravatla hareket katabilirsiniz. Daha spor bir stili olanlar için, basic bir t-shirt, kumaş pantolon ve blazer ceket; daha çarpıcı bir stili olanlar içinse Oxford gömlek, ceket ve bir mendil kombini ideal olabilir.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}