V.2

Beymen 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda da Bemoji’lerin etkisi altında! İngiliz illüstratör Kate Philipson tarafından Beymen’e özel tasarlanan Bemoji’lerle yeni sezon çok hareketli ve çok renkli! Ayrıca şimdi telefonunuzun klavyesine de ekleyerek Beymen Bemoji’leri mesajlaşırken de kullanabilirsiniz!

Dünyanın en iyi süpermodelleri arasında gösterilen; Balmain, Moschino ve Missoni gibi sayısız markanın defilelerinde boy gösteren Martha Hunt ve Beymen'de 4.sezonunu kutlayan Clément Chabernaud, Koray Birand'ın objektifi aracılığıyla Bemoji dünyasını gerçek hayata taşıyor. Saint Laurent, Stella McCartney, Dries Van Noten, Vaentino, Beymen Collection ve Academia gibi markaların yer aldığı Beymen 2017 İlkbahar/Yaz kampanya çekimi Bemoji'lerin hakimiyetine girerek rengarenk ve eğlenceli bir yeni sezonu müjdeliyor!

Dünya modasının önde gelen markalarını moda tutkunlarıyla buluşturan Beymen, eğlenceli ve renkli aplikasyonu Beymen Bemoji Vol.2 ile yeni sezona hazır! Beymen dünyası ve trendlerden ilham alınarak tasarlanan, moda, duygular, lifestyle, doğa ve tipografi gibi farklı kategorilerde eğlenceli emojilerden oluşan Beymen Bemoji Vol.2 yeni sezonda klavyeye ekleme özelliğiyle tüm yazışmalarınızı kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Beymen Bemoji Vol.2’yi App Store ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz!

Privacy Policy

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız