Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Bebek Odası Sandalye & Koltuk

({{filteredProducts.total}} Ürün)
  

Minik yavrunuzun dünyaya gözlerini açmaya hazırlandığı süreçte yapacağınız en eğlenceli hazırlıklardan biri de bebek odasını dekore etmek olacak! Tabii bebek odası dekorasyonu deyince akla ilk gelen ürünler arasında sandalye ve koltuk modelleri bulunuyor. Çünkü bebeğinizi beslerken ve onunla oyun oynarken konforlu bir alana ihtiyacınız var. İşte bu konforlu alanı bebek odası sandalye ve koltuk modellerini satın alarak oluşturabilirsiniz. Hatta bebeğinizin odasında sevdiklerinizle birlikte vakit geçireceğiniz küçük bir dinlenme köşesi bile oluşturabilmeniz mümkün!

Dünya markalarını tek çatı altında buluşturmayı başaran Beymen, en değerli parçanızın odasına yakışacak sandalye ve koltuk modellerini parmaklarınızın ucuna getirdi. Beymen’den minik yavrunuzun odasına uygun sandalye ve koltuk modellerini kısa sürede seçip hemen sipariş verebilirsiniz!

Devamını Göster    
 

1. Miniklerin Ruhuna Hitap Eden: Bebek Odası Figürlü Sandalye Seçenekleri

Bebek odası sandalye ve koltuk modellerinin çocukların ruhuna uygun şekilde dizayn edilmesi gerekiyor. Bu alanda kullanacağınız sandalye ve koltukların salon ya da oturma odası gibi alanlarda kullandığınız ürünlerden farklı olması şart. Bu farkı da çocukların ruhuna uygun tasarım detayları ile yakalayabilirsiniz. İşte bebek odası figürlü sandalye seçenekleri bu amaca hitap ediyor. Üstelik figürlü ürünlerin arasında sallanan bebek sandalyesi modellerinden oyun takımlarına kadar pek çok çeşidi görebilirsiniz.

2. Kolay Kullanım Sunan: Bebek Odası Katlanabilir Koltuk Modelleri

Bebeğinizin odası yeterince büyük değilse bu alanda katlanabilir koltuk modellerini tercih etmeniz ideal olacak. Katlanabilir koltuklar sayesinde bebeğinizin yanında geçirmeniz gereken geceler için kendinize konforlu bir uyku alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca katlanabilir koltuklar gün içerisinde bebeğinizi emzirirken veya onunla oyun oynarken keyifli bir oturma alanı olarak da tercih edilebilir. Beymen’de bebek odası için özel olarak tasarlanmış katlanabilir koltuk modelleri sizleri bekliyor.

3. Sıcak ve Uyumlu Alanlar için: Bebek Odası Ahşap Sandalyeler

Bebek odası dekorasyonunu tamamlarken İskandinav tarzını ve ahşabın sıcaklığını tercih ettiyseniz bu tasarıma ayak uyduracak sandalyelere ihtiyacınız var demektir. Bebek odası ahşap sandalye modelleri bu dekorasyon tarzına tam anlamıyla uyum sağlar! Ayrıca ahşap ürünleri bebeklerin oyun masa sandalye takımlarında da tercih edebilirsiniz. Beymen’de sandalyeler başta olmak üzere daha pek çok bebek odası mobilyası seçeneklerini bulabilirsiniz.

4. Annelerin Vazgeçilmezi: Bebek Odası Berjer Koltuk Seçenekleri

Bebek odalarında en sık kullanılan mobilya parçalarından biri de berjerler. Annelerin rahatça arkalarına yaslanıp bebekleriyle vakit geçirebilecekleri, onları emzirirken ve uyuturken kullanabilecekleri berjerleri bebek odası dekorasyonunda unutmamalısınız. Beymen, dünyanın en prestijli mobilya markalarını parmaklarınızın ucuna getirerek bebek odanıza uygun bir berjer koltuk seçmenize yardım ediyor.

5. Bebeğinizin Güvenliğini Ön Planda Tutan: Bebek Odası Kırılmaz Sandalye Modelleri

Oyuncaklarda, kıyafetlerde, hatta sofra ekipmanlarında olduğu kadar bebek odası dekorasyonunda da dayanıklı parçalara yer vermek son derece önemli. İşte kırılmaz sandalye modelleri de bebek odalarında olması gereken dayanıklı ürünler arasında. Böylece sandalyeler küçük kazalara karşı daha sağlam kalabiliyor. Beymen’de tüm beklentilerinize uygun bebek odası masa sandalye takımlarını bulabilirsiniz.

6. Enerjik Ortamlar için: Bebek Odası Baskılı Koltuklar

Teknolojinin de gelişmesiyle baskı tekniği tekstil alanında kullanılan en önemli süsleme yöntemleri arasında yer almaya başladı. Bu teknik kullanılarak döşemelik kumaşların, kıyafetlerin, hatta objelerin bile süslenmesi mümkün. Siz de bebeğinizin odasında daha dinamik görünen parçalar istiyorsanız baskılı koltukları tercih edebilirsiniz. Baskılı koltukların üzerinde bulunan şirin hayvan figürleri, çeşitli yazılar ve şekiller sizin bile gönlünüzü fethedecek! Minik yavrunuz da baskılı koltukları çok eğlenceli bulacak!

7. Şirin Hayvanları Anımsatan: Bebek Odası Kulaklı Sandalye Seçenekleri

Bebek odanızı dekore ederken klasik çizgilerden uzaklaşmak istiyorsanız kulaklı sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Tavşanları ve kedileri hatırlatan kulaklı sandalyeler tüm aile fertlerini hayran bırakacak! Üstelik kulaklı sandalye seçenekleri çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesine de katkı sağlayabilir. Kulaklı sandalyelere katlanabilir bebek masalarını da tamamlayıcı bir unsur olarak ekleyebilirsiniz.

8. Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Modellerine Dair Sık Sorulan Sorular

Beymen’in bebek odası sandalye ve koltuk kategorisinin altında dünya markalarının birbirinden şık ürünlerini bulabilirsiniz. Estetik bir görünümün yanı sıra sağlamlık da sunan bu parçaların kullanımına dair detayları merak ediyor musunuz? Beymen’de aradığınız tüm soruların cevapları var!

8.1. Beymen’in Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Markaları Nelerdir?

  

Minik yavrunuzu etkinlik yapmaya ve oyun oynamaya motive edecek birbirinden eğlenceli sandalye çeşitlerini Smoby koleksiyonunda bulabilirsiniz. Eğer figürlü tasarımlar arıyorsanız Alessi imzalı koltuklara göz atabilirsiniz. Raw Kids Room özellikle sallanan koltuk arayan ebeveynler için ideal. Beymen’de bebek odası mobilyaları üreten daha pek çok markayı bulabilirsiniz.

8.2. Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

  

Bebek masa sandalye çeşitlerini seçerken dikkat etmeniz gereken ilk konu çocuğunuzun ihtiyaçları. Bebeğinize etkinlik esnasında kullanılabilecek bir ürün arıyorsanız katlanabilir bebek masa sandalye takımlarını seçebilirsiniz.

Bebek masa ve sandalyelerinin güvenli tasarım detaylarına sahip olmaları oldukça önemli. Bu sebeple sivri köşelerin ve yuvalarından çıkmaya meyilli vidaların olduğu ürünlerden uzak durmalısınız.

Bebek masa ve sandalyelerinin hafifliği de aklınızda olmalı! Çünkü hafif ürünler, düşme ve devrilme sırasında çocuğunuzun canını yakmayacaktır.

Bebek odasına seçeceğiniz sandalye ve koltuk çeşitlerinin leke tutmamasına da dikkat etmelisiniz. Böylece boyaların, oyun hamurlarının ve özgürce kullanılan kalemlerin lekeleri daha rahat temizlenebilir.

8.3. Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Nasıl Temizlenir?

  

Bebek odası sandalye ve koltuk temizliğinde miniklerin sağlığını göz önünde bulundurmanız şart! Bu sebeple özellikle çocuk ürünlerinde kullanılmak için dizayn edilen temizleyici ürünleri tercih etmelisiniz. Ahşap ve plastik gibi materyallerden üretilen sandalye ve koltukları bu deterjanlarla silerek rahatlıkla temizlemeniz mümkün.

8.4. Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Nasıl Kombinlenir?

  

Bebek odası sandalye ve koltukları minik puflarla kombinlenebilir. Bu alanda bulunan bir berjerde oturup bebeğinizi emzirirken ayaklarınızı konforlu bir pufa uzatmak fena fikir değil!

Bebek odası sandalye ve koltuklarına uyumlu aksesuarlar seçmeniz odayı daha eğlenceli hale getirecek. Örneğin; koltuktaki figürlerle uyumlu lambalar, perdeler ve halılar seçebilirsiniz. Balık veya kedi figürlerine ne dersiniz?

Bebek odası sandalye ve koltukları ister sade ister dinamik bir görünüme sahip olsun onlara canlı renkli minderler almayı unutmayın. Minderler hem bel bölgesini rahatlatmaya hem de odanın enerjik görünmesine imkan verecek!

Bebek odası masa ve sandalye takımı alırken özellikle ürünlerin ayak kısımlarının diğer dekorasyon unsurları ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

8.5. Bebek Odası Sandalye ve Koltuk Nereden Alınır?

  

Yetişkinlerin ihtiyaç duyduğu pek çok ürünü kolaylıkla bulabildiği Beymen, bebeklerin dünyasına da girmeyi başardı. Beymen’de ihtiyacınız olacak binlerce bebek ve çocuk odası ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz. Haydi, hepsi birbirinden kaliteli bebek odası sandalye ve koltuk modelleri arasından seçiminizi yapmak için sayfayı yukarı kaydırın! Keyifli alışverişler!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}