Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Banyo çöp kutusu, banyo ya da tuvaletlerde kullanılan, kolay kullanım ve şık bir görünüme sahip olan bir üründür. Beymen tarafından farklı markalara ait olan birçok farklı modelde banyo çöp kutusu bulunur. Bu çöp kutularının her biri model ve boyut açısından birbirinden farklıdır. Temel prensip olarak banyoda oluşabilecek atıkların konulduğu, düzen ve tertip sağlamak amacıyla kullanılan banyo çöp kutusunu banyonuzun dekorasyonuna uygun olacak şekilde seçebilir, banyonuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Banyo ya da tuvalette kullanabileceğiniz çöp kutuları farklı boyutlara ve modellere sahiptir. Bu çöp kutusu modelleri, boyutlarına göre içerisine yerleştirilen o boyuta uygun kullan at poşetlerle birlikte kullanılır. Temizliği son derece kolay olan bu ürünlere, kapağını açarak atıkları atmak da oldukça pratiktir. İçerisine atılan atıkların kokusunu dışarı vermeyecek kalitede üretilen çöp kutuları ile banyonuz daima temiz kalır ve güzel kokar.

Farklı renklerle üretilen çöp kutuları arasında fırça ile birlikte satılan banyo çöp kovası seti de yer alır. Tuvaleti kolay bir şekilde temizlemenizi sağlayan tuvalet fırçasının dış görünümü çöp kutusu ile oldukça uyumludur. Bu şekilde bir takım tercih ettiğinizde ekstra olarak uyum yakalamak için uğraşmanıza gerek kalmaz.

Devamını Göster
 

Şık Görünümlü Banyo Çöp Kutusu

Beymen tarafından satışa sunulan birbirinden şık ve gösterişli çöp kutuları bulunur. Modern görünüme sahip bu çöp kutularını banyonuzun renklerine, dekorasyon şekline ve kişisel zevklerinize uygun şekilde seçebilirsiniz. Bazı çöp kutusu modellerinin beraberinde tuvalet fırçası da yer alır. Tuvalet fırçası ve çöp kutusu olarak takım halinde satılan banyo çöp kovası takımı banyo ve tuvaletlerinizin hijyenik kalmasını sağlar.

Çöp kutuları çeşitli malzemeler kullanılarak üretilir. Dayanıklılık derecesini belirleyen bu hammaddelerin sağlamlığı, çöp kutusunun kullanım ömrünü de belirler. Ayrıca kullanılan malzemenin görünümü de ürüne farklı görünümler kazandırır.

Poliserin, seramik, galvaniz malzemelerden üretilen çeşitli banyo çöp kovası modelleri bulunur. Bu çöp kutularının modelleri, görünümleri ve dayanıklılık dereceleri birbirinden farklıdır. Ayrıca tarz olarak da farklı zevklere hitap eden bu çöp kutularını farklı tarzda banyo ve tuvaletlerde kullanmak mümkündür. Banyonuzun tarzına ve sizin kişisel zevklerinize uygun olacak şekilde tercih edeceğiniz çöp kutusu modeli şık, gösterişli ya da daha modern ve spor modellerle üretilir. Desenleri, renkleri ve malzemesiyle bir bütün oluşturan çöp kutusu modellerinin desenleri de banyonuzda kullandığınız sabunluk, diş fırçalık gibi aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Poliresin ham maddesinden üretilen lavabo çöp kutusu kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı renklerin kullanıldığı poliserin çöp kutuları aynı zamanda farklı desen ve modellerle üretilir. Ekru, beyaz, kahverengi gibi pek çok renk seçeneğinin yer aldığı poliserin malzemeli çöp kutuları arasından zevkinize en uygun olanı seçerek banyonuza şık bir hava katabilirsiniz.

Galvaniz malzeme ile üretilen banyo çöp kovası metal görünüme sahiptir ve seramik ve poliserin malzemelerle üretilenlere göre çok daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Görünüm olarak bakıldığında modern ve şık detayların hakim olduğu bu çöp kutuları modern çizginin hakim olduğu banyolarda sıklıkla tercih edilir. Siyah, gri ya da gold renklerle üretilen bu çöp kutuları üzerinde yer alan modern ve gösterişli detaylarla bir bütün oluşturur. Koyu renk banyolarda tercih edilen banyo çöp kovası siyah renkler mat ya da parlak görünüme sahiptir. Mat görünüme sahip olan siyah banyo çöp kutusu parlak görünüme sahip olanlara göre daha spor bir tarza sahiptir.

Ahşap malzeme kullanılarak üretilen ahşap banyo çöp kovası da son derece şık ve dayanıklı olur. Banyo çöp kovası seti seramik malzeme ile üretilenler, dayanıklılık açısından değerlendirildiğinde oldukça uzun ömürlüdür. Tıpkı seramik gibi görünen banyo çöp kovası porselen modeller, görünüm açısından seramiğe göre daha parlak ve canlı bir görünüme sahiptir. Bohem tarz banyolarda tercih edilen hasır banyo çöp kovası görünüm açısından oldukça sıcak ve samimi bir hava katar.

Kolay Temizlenebilen Banyo Çöp Kutusu

Banyoda oluşabilecek atıkları içine atmak için kullanılan banyo çöp kovası seramik modellerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Bir kapak yardımıyla açılıp kapanabilen çöp kutusunun bazı modellerinde açıp kapatmaya yardımcı olan bir ayak bulunur. Bu ayak sayesinde diğerlerine göre daha kolay bir şekilde açıp kapatma imkanı bulabilirsiniz.

Banyo çöp kutusu modelleri, içerisine konulan uygun boyda bir çöp poşeti ile birlikte kullanılır. Kapaklı olan modellerde, kapağı kaldırarak içerisine yerleştireceğiniz çöp poşeti, kapak kapandığında görünmediğinden herhangi kötü bir görüntüye sebebiyet vermez. Çöp poşeti dolduğunda kapağı kaldırarak poşeti bağlayıp dışarı atarak çöp kutusuna yeni poşet yerleştirebilirsiniz.

Bazı modellerde poşet kullanmanıza gerek yoktur. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sebebiyle dışarı herhangi bir sızıntı ya da koku yapmaz. Galvaniz malzeme ile üretilen çöp kutusunun temizliği de oldukça pratik bir şekilde yapılır. Sadece bulaşık deterjanlı bez ile temizleyebileceğiniz çöp kutusunu nemli bir bez yardımıyla durulamanız gerekir. Bu ürünlerde, kesinlikle başka bir kimyasal ve çözücü kullanmanız ürünün uzun süreli kullanımına katkı sağlar.

Birbirinden farklı modelleri bulunan çöp kutuları, kullanılacağı alana uygun şekilde seçilir. Çöp kutuları banyoda kullanıldığı gibi aynı zamanda, ebeveyn banyosunda, misafir tuvaletinde de kullanılabilir. Eğer dar bir alanda kullanılacaksa daha minimal çöp kutuları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer yer sıkıntınız yoksa ve geniş bir alanda kullanacaksınız daha büyük modelleri tercih edebilirsiniz.

Banyo Çöp Kutusu Kullanmanın Yararları

Banyoda çöp kutusu kullanmanın sayılabilecek pek çok yararı ve sağladığı kolaylık bulunur. Bunlardan akla ilk gelen şüphesiz sağladığı hijyendir. Banyoda oluşabilecek atıkları atabileceğiniz çöp kutusu, çöpleri tek bir yerde toplamanızı ve zamanı geldiğinde kolay bir şekilde çöpe atmanıza yardımcı olur.

Bazı çöp kutusu modellerinde tuvalet fırçası da yer alır. Bu ikili şekilde satılan çöp kutusu banyo seti ile banyonuzda kullanacağınız çöp kutusu ve tuvalet fırçasının uyumu için ekstra çaba göstermenize gerek bırakmaz. Zaten kendinden uyumlu olan bu ikili takım ile banyonuzda gözlere hitap eden bir uyum yakalamanız mümkün hale gelir.

Banyo ve tuvalet kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek atıkların, lavabo ya da tuvalete atılması tıkanıklığa yol açabilir. Bu durum banyonuzda istenmeyen durumların yaşanmasına sebep olur. Bunun önüne geçebilmek adına, banyoda oluşabilecek her türlü atığın bu çöp kutularına atılması önem arz eder.

Banyo çöp kutuları kapaklı yapısı sayesinde dışarı herhangi bir sızıntı yapmaz. Sızıntı dışında kötü kokuları da içine hapseden yapısı sebebiyle banyonuzda herhangi bir kötü koku oluşmasının önüne geçebilir, her zaman temiz olan ve güzel kokan banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Banyo Çöp Kutusu Fiyatları

Banyoda kullanılan çöp kutularının fiyatları, marka ve modellere göre farklılık gösterir. Farklı materyallerle üretilen modeller fiyatı belirleyen temel unsur olur. Üründe kullanılan materyal, ürünün kullanım ömrü açısından oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple çöp kutusunda sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanıldığında kullanım ömrü ile birlikte fiyat da artış gösterir. Örneğin, plastik banyo çöp kovası kullanılan malzeme sebebiyle ahşap olanlara göre daha az dayanıklıdır.

Banyo çöp kutusu fiyatlarının farklılaşmasına sebep olan diğer bir unsur, çöp kutusunun boyutudur. Büyük boyutlarda üretilen, büyük banyo ya da tuvaletlerde kullanılan çöp kutuları, küçük boyutta üretilenlere göre daha yüksek fiyata sahiptir.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen banyo çöp kutuları, model olarak da tarzınıza hitap edecek, son trendlere uygun tasarımlara sahiptir. Modern çizgilerin hakim olduğu çöp kutularını kullandığınız banyonuz son derece şık bir görünüme kavuşur. Banyonuzda kullandığınız seramik, banyo dolabı ya da diş fırçalık, sabunluk gibi diğer banyo aksesuarları ile uyumlu şekilde seçeceğiniz çöp kutusu ile banyonuzda hoş bir ambiyans yaratmış olursunuz.

Beymen.com’da yer alan çöp kutularını alırken banyo çöp kutusu yorumları dikkate alınabilir. Ürünlerin boyutları açısından fikir sahibi olabileceğiniz bu yorumlarla kullanıcıların memnuniyet oranları açısından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Beymen.com’da banyo çöp kutusu satın alarak diğer aksesuarlarla bütünlük yakalayabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}