Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Balmain

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Balmain

B Bold Siyah Erkek Sneaker
-%21 18.250,00 TL 14.495,00 TL

Balmain

Denim Kare Yaka Mayo
-%29 14.750,00 TL 10.495,00 TL
Avrupa’nın büyük dönüşümler yaşamasına milat olan II. Dünya Savaşı’nın getirdiği köklü değişim ve dönüşümlerden doğan Balmain markası, milenyuma uzanan güçlü bir çizgiyle karşınızda. Fransız Hava Kuvvetleri’ndeki görevinin ardından savaş sonrası ülkesine dönen Pierre Balmain, yaşadığı çetin savaş şartlarını bambaşka bir bakış açısıyla tasarımlarına yansıtarak moda dünyasına kazandırmış. Balmain, navy tarzının önce siluetlerle buluştuğu, ardından Paris modasının nabzına yerleştiği ve nihayet podyumlardan, dolaplarında seçkin koleksiyonlara yer verenlere erişebildiği efsanevi bir serüvenin adı.  Devamını Göster

Savaşın ardından doğan yeni trendler arasında güçlü etkisi hissedilen Balmain, ruhuna uygun bir cesaretle, maskulen dokuyu feminen ayrıntılarla inove ederek özgün bir tarz yaratmayı başaran seçkin tercihlerin adresi olmayı başaran bir marka. Detaylarla kendi imzasını yansıttığı koleksiyonunda Balmain, erkek, kadın giyimi ve aksesuarlarının yanı sıra kozmetik ürünleriyle de geniş bir ürün gamı oluşturmuş. Sahip olduğu ihtişamı aynı zamanda az bulunan bir asalet ve sadelikle de sunabilen marka, özgün bir duruşa sahip. 

Balmain, apoletlerin gölgesini gold püsküllerle podyuma yansıtıyor

Bir moda markası düşünün; zarafeti temsil ederken, güçlü adımlarını da her daim hissettirebilsin. Trajedileri lirik detaylarla biçimlendirsin ve yaratıcılığına şapka çıkartılsın. İşte Balmain koleksiyonunda bu ayrıntıları bulmak mümkün. İkonik blazer’larda silver düğmelerin asaletine gözünüz takılırken, gold püsküller, kırlangıç ya da şal yaka ceketler sizi Balmain ordusunu keşfetmeye davet ediyor. Bugüne kadar çizgisini hiç bozmayan bu marka, geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

Crop bir hırka, tweed pantolon ile vintage etkisini yaşatan Balmain, günün her saati için kullanılabilecek, seçkinliği ile fark edilecek detaylı hatlarla tasarlanmış parçalara sahip. Geceleri kadifenin ışıltılı boncuklarla yakaladığı ritm lüks parlaklığı ile göz kamaştırırken, günün en yoğun saatlerinde asimetrik kesim bir triko yepyeni bir uyum yakalıyor. 

Kendine özgü adımlarını gold logolu, bağcıklı, metal plaklı ya da dekoratif dikişli modelleri ile kaldırımlarda hissettiren Balmain bot da bu seçkin markanın ilk görüşte kimliğini yansıtan ve elit statüsünü temsil eden ürünleri arasında yer alıyor. Dünyanın takip ettiği isimlerin tercihi olan Balmain, bu referanslarla hayranlarının kalbini fethetmeyi başarıyor. Beymen.com’da aradığınız, hayranı olduğunuz Balmain sizi bekliyor. 

Balmain saat modelleri ile zamana meydan okuyor

Tarihin izlerini sanatsal bir dışavurumla buluşturmayı başaran Balmain çizgisinde geleceğe dair silver yansımaları görebilir, aynı zamanda bugüne ait modern dokuyu hissedebilirsiniz. Estetik zevklerin tercihi olan bu seçkin isim altında, Balmain saat ana renklerin monokrom tarzıyla tasarlanmış koleksiyon içinde size zamanı gösteren eşsiz bir ayrıntı olabilir. Yine bu seçkin duruşa katılan Balmain ruj da markanın tutkunu kadınlara sunulan bir ayrıcalık olarak tercih edilebilir. 

Seçkin markaları, ayrıcalıklı sahipleri ile buluşturan Beymen.com, Balmain çizgisini size sunuyor. Kadın ve erkek giyim koleksiyonu, elit zevklere hitap eden kozmetik ürünleri, kaliteden ödün vermeyen aksesuarları Balmain etiketine sahip eşsiz kreasyondan sadece bazıları. Bu özel tasarıma sahip ikonik Balmain t-shirt modelleri, yaşadığımız zamanın da ötesinde bir klasik oluyor. Militer çizgisi, kimi zaman fütüristik ayrıntılarla zenginleştirdiği tasarımları, renklerin her tonunu farklı parçalarla kombinleyen koleksiyon felsefesi Balmain’in alışılmış duruşunu simgeliyor. 

Pierre Balmain’in savaş sonrası ordudan aldığı ilham, bugün modayı yakından takip etmekle kalmayıp içselleştiren ve ruhunda taşıyan zevklerin tercih ettiği gösterişli bir ismin doğuşunu sağlamış. Siz de bu imzaya sahip seçkin koleksiyona ait parçalara sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’dan seçiminizi yaparak Balmain ruhunu taşıma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}