Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Evlerinizde kendi tarzınız yansıtmak için farklı dekor malzemeleri kullanırsınız. Birbirinden renkli vazolar, çiçekler, tablolar gibi birçok farklı kategorideki malzemeler ile evinizin dekorasyonunu tamamlar ve yaşam alanınızda şık bir hava katarsınız. Bu dekor ürünlerinden en önemli olanlarından biri aynalardır. Aynalar, eve şıklık ve derinlik katarak evinizi güzelleşitirir. Ayna, evi derinleştirir ve küçük, dar ya da basık odalarınızı geniş gösterir. Banyoda, mutfakta, salonda, yatak odasında kısacası istediğiniz her yerd farklı ayna modelleri kullanarak evinizi şıklaştırabilirsiniz. Klasik, modern, son trendlere uygun ya da daha farklı modeldeki aynalar ile evlerinizi renklendirebilirsiniz. Dekoratif aynalar evlere derinik katar. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz aynalar ile şık ve tarz bir dekor oluşturabilirsiniz. Giyinme odalarınızda, makyaj odanızda da aynalardan yararlanarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ayaklı ayna özellikle yatak odaları ve giyinme odaları için oldukça kullanışlıdır. Aynalar ile evinize daha çok ışık girmesini sağlayabilir ve odalarınızı olduğundan geniş gösterebilirsiniz. Evinizin her köşedinde, tavanda, sehpada, duvarda, masada aynaları kolayca konumlandırabilir ve evinizi şıklaştırabilirsiniz. Birbirinden farklı modelde kesilmiş aynalar, farklı model ve renkteki çerçeveler ile evinizin dekorasyonuna uygun bir ayna satın alabilirsiniz. Ledli ayna trendine uyarak ışıklı ve farklı görünümlü şık aynalar tercih edebilirsiniz. Aynalar evin her yerine uyan ve evinizi güzelleştiren önemli dekorasyon parçalarından biridir. Aynalarınızı şık tablo modelleri ile kombinleyerek evinizi güzelleştirebilirsiniz. Siz de evinize uygun uzun ayna modellerinden satın alarak evinize farklılık katabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Ayna Modelleri

Her eve, her odaya ve her dekorasyona uygun ayna çeşitlerinden kendinize en uygun olanlarını kolayca seçerek satın alabilirsiniz. Modern görüntüsü ile yuvarlak ayna evinize farklı bir hava katar ve astığınız ortamı derinleştirir. Led ışıklı ayna tercih ederek evinizde modern ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Son dönemlerin trendi olan ışıklı aynalar evinize şıklık katar. Geometrik şekillerin yoğunlukta olduğu ve asimetrik görüntüsü ile odanıza farklı bir hava katan üçlü ayna setlerinden tercih ederek odalarınızı şıklaştırabilirsiniz. Son dönemlerin trendlerinden olan ve vintage görünümü ile bulunduğu her ortama farklı bir hava katan halatlı ayna modellerinden evinize uygun bir tane satın alarak dekorasyonunuzu farklılaştırabilirsiniz. Ayna modelleri oldukça çeşitlidir ve her eve, dekorasyona uyan bir model vardır. Klasik görünümlü ağır salonlar için füme ayna çerçevelerinden birini tercih ederek odanızı derinleştirebilirsiniz. Benzer şekilde klasik rengi ve dokusu ile gümüş ayna da tercih edebilirsiniz. Aynalarınızı onlara uygun çerçeve modelleri ile kombinleyerek evinizi renklendirebilirsiniz. Özellikle giyinme odaları gibi dar ve kullanışlı odalar için tercih edebileceğiniz sonsuz ayna modelleri ile odalarınızı derinleştirebilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman tablo olarak da kullanabileceğiniz ya da ışık ayarı ile makyaj masalarınızda farklı bir görünüm elde edebileceğiniz dijital ayna modelleri ile kullanışlı bir ayna sahibi olabilirsiniz. Farklı ayna modelleri ile evinizin tüm odalarına şıklık katabilir aynı zamanda odalarınız daha derin görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda olan 4’lü ayna setleri ile dekorasyonlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Duvarınıza delik açmadan kolayca kurabileceğiniz yapışkanlı ayna size zahmetsiz bir şıklık getirir. Böylece evinizin istediğiniz her odasına aynanızı kolayca asabilirsiniz. Klasik görünümü ve şık yapısı ile ahşap ayna modellerini de tercih ederek evinizin dekorunu tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı şekilde bulunan ayna özellikleri ile siz de evinizi şık, derin ve odalarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Böylece evlerinize kendi tarzınızı kolayca yansıtabilir ve evinize şık parçalar satın alabilirsiniz.

 

Evlerinize Derinlik Katan Şık Aynalar

Aynalar, evlerinizin her odasın auyan ve evinizin dekorasyonunu güzelleştiren parçalardır. Farklı ve birbirinden renkli çerçeveleri ile her yere uyum sağlarlar. Küçük odalarınıza koyabileceğiniz oval ayna ile odalarınızı derin gösterebilirsiniz. Böylece odalarınız hem şık hem de olduğundan büyük görünür. Klasik, modern ya da trend görünümlü ayna seti tercih ederek evinizin her yerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evinizi olduğundan derin gösteren ve aynı zamanda bulunduğu ortamı güzelleştiren sihirli ayna ile istediğiniz odada şıklığı yakalayabilirsiniz. Aynalarınız ile birlikte evinizin dekorasyonunu renklendirecek kırlent modelleri ile de evinizi şıklaştırabilirsiniz. Aynalar, evlerin her odasına uyum sağlayarak size kolay bir dekorasyon deneyimi sunar. Yatak odanızda ya da giyinme odanızda tercih edebileceğiniz katlanır ayna ile az yer kaplayan ve kullanışlı bir ayna sahibi olabilirsiniz. Çalışma odalarınıza koyabileceğiniz ve şık rengi ile sizleri memnun eden siyah ayna ile de klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolay temizlenen ve kir tutmayan ferforje ayna ile de hem hijyenik hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı boyutta ve renklerdeki 3’lü ayna setleri ile de odalarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Aynalar ile evlerinizi güzelleştirmek ve istediğiniz görünümü elde etmek oldukça kolaydır.

 

Ayna Fiyatları

Farklı boyutlarda, renklerde, şekillerde ve desenlerde olan ayna fiyatları değişkendir. İstediğiniz modele gör satın alabileceğiniz aynaların fiyatları özelliklerine göre değişir. Sevdiğiniz ve ihtiyacınız olan aynayı bütçenizi sarsmayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Birçok farklı modeli bulunan aynaların geniş fiyat skalası mevcuttu ve bu skala arasından ihtiyacınız olan modele kolayca ulaşabilirsiniz. Çelik ayna ile odalarınızı güzelleştirebilir ve derinleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunuza uyacak ve dilerseniz ofislerinizi de kolayca dekor edebileceğiniz 30 cm ayna ile siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Klasik görünümü ve rengi ile bronz ayna modelleri arasından kullanacağınız odaya uyan bir modeli tercih ederek uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Modern bir görünüm sağlayan üçgen ayna ile de odalarınızı şıklaştırabilirsiniz. Aynalar bulundukları ortamları genişletir ve derinleştirir. Hem kendinize bakmak hem de odalarınızı şık bir hale getirmek için en güzel dekor aracı aynalardır. Kendi zevkinize göre dekore ettiğiniz evinizin her odasına uyumlu aynalar yerleştirerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynalarınızı duvarlarınıza kolayca asarak zahmetsiz bir şıklık yakalayabilirsiniz. Her dekorasyona ve her zevke uygun ayna modelleri arasından size en uygun olanını kolayca seçerek bütçenizi sarsmayan fiyatlara satın alabilirsiniz. Ucuz ayna ve pahalı ayna skalası arasından size en uygun ayna modeli Beymen.com’da yer alır. Birçok farklı model, renk, desen ve boyut arasından odanıza en uygun olan modeli kolayca satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynalar ile odalarınızı derinleştirebilir ve zengin bir dekor görünümü elde edebilirsiniz.

 

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}