Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Askılık

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Sodd Design

Crooked Askılık Pembe

22.300,00 TL
Sepette 17.840,00 TL
Nurus

Marla Siyah Metal Dilsiz Uşak

2.000,00 TL
Sepette 1.600,00 TL
Sodd Design

Crooked Mor Askılık

22.300,00 TL
Sepette 17.840,00 TL
Sodd Design

Crooked Turuncu Askılık

22.300,00 TL
Sepette 17.840,00 TL
Koleksiyon

Du S2 Beyaz Lake Askı

10.800,00 TL
Sepette 8.640,00 TL
Sodd Design

Crooked Turkuaz Askılık

22.300,00 TL
Sepette 17.840,00 TL

Dekorasyonda önemli bir yere sahip olan askılıklar, ev ve iş yerlerinin olmazsa olmaz parçaları arasında. Yaşam alanlarına konfor ve düzen katan askılık modelleri, aynı zamanda birbirinden dekoratif tasarımları ile ortama estetik bir görünüm kazandırıyor. Genellikle evlerin kapı girişlerinde konumlandırılan ayaklı askılık çeşitleri, salondan oturma odasına, yatak odasından çocuk odasına kadar evin her alanında kolay kullanım olanağı sunuyor. Mont, kaban, şapka, şemsiye ve çanta gibi birçok ürün için harika saklama alanı oluşturan ayaklı askılıklarla eşyalarınız her an elinizin atında.

Devamını Göster   
       

Sodd Design Askılıkları ile Dekorasyonunuza Renk ve İşlevsellik Katın

Dekorasyonda işlevsel çözümler oluşturarak ortamdaki düzenin gizli kahramanı olan askılıklarla ev düzenleme çok daha kolay. Herhangi bir yere sabitlenmediğinden dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz Sodd Design askılıklar, göze çarpan renkleri ile özgür ruhlara hitap ediyor. Alışılmış kalıpların dışına çıkan cesur renkleri ile bulunduğu her ortama canlılık katan bu askılıklar, özellikle dekorasyonda farklı renkleri kullanmayı sevenlere hitap ediyor. Canlı renkleri özgürce kullanabilen, doğanın ruhuna kattığı pozitif enerjinin izinden giden ve özgürlüğünden asla taviz vermeyenlerin evinde mutlaka görmek isteyeceği askılıklar ile evinize enerji katmaya ne dersiniz?

Askılıklar arasında öne çıkan ayaklı modeller, dekorasyona kattığı estetik görünümün yanı sıra işlevselliği de en üst düzeye taşıyor. Her ihtiyaca uygun çözümler sunan askılıklar, plastik, demir, ahşap gibi farklı materyallerden üretilir. Mont, kaban gibi dış giyim ürünlerinin yanı sıra şemsiye ve şapka gibi diğer aksesuar ve gereçler için de mükemmel bir saklama alanı oluşturan askılıklar sayesinde yaşam alanınız hep düzenli. Çok çeşitli renk ve boyut seçenekleri ile konumlandırmak istediğiniz her alana uyum sağlayan askılıklar, kolay temizlenme özelliği sayesinde de dekorasyona işlevsel bir dokunuş katıyor.

Askılık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekorasyona renk ve işlevsellik katan ayaklı askılıklar arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek oldukça önemli. İlk olarak askılığın üretildiği materyale, sonrasında kurulumu yapmayı planladığınız alanın büyüklüğüne ve alana sığabilecek askı sayısına dikkat etmeniz gerekir. Hangi materyali seçmeniz gerektiğine karar vermeden önce, askıyı konumlandırmak istediğiniz alanın dekoratif özelliklerini ve askıdan dayanıklılık beklentinizi de gözden geçirmelisiniz.

Çılgın renklerin estetik detaylarla buluştuğu ayaklı askılıklar arasında seçim yaparken dilerseniz evinizin cesur tarzına katkı yapabilir, dilerseniz de daha sade ve klasik tarzı seçerek evinize renk katan hoş bir tarz oluşturabilirsiniz. Eğer askılığa ağır eşyalar asmayı düşünüyorsanız, dayanıklılığı yüksek olan askılıkları güvenle tercih edebilirsiniz.

Ayaklı Askılık Kullanmanın Avantajları

Kaban, mont, şapka, şemsiye gibi çeşitli ürünler için işlevsel bir taşıma alanı oluşturan askılıklar, evinizdeki düzeni çok daha kolay sağlanır hale getiriyor. Cıvıl cıvıl renkleri ve kalıplara sığmayan tasarımları ile öne çıkan askılıklar ile evinizin dekorasyonunu saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Her alanda özgürce kullanabileceğiniz ve istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu askılıklarla her alanda ilgi çekici dekoratif görünümler yaratabilirsiniz. Evinizde rengarenk parçalarla dolu enerjik bir dekorasyon hakimse, Sodd askılıkların özgür renkleri ile evinizin dekorasyonunda mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Evinizin genel tarzı daha sade ve klasikten yana ise Sodd askılıklar, diğer mobilya seçimlerinizle bir araya geldiğinde dekorasyonunuza mükemmel bir hareketlilik katacak.

Farklı Materyallerden Askılık Modelleri

Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarının en gerekli parçalarından biri olan askılıklar, her ihtiyaca hitap edebilen farklı materyallerden üretilir. Konumlandırmak istediğiniz alanın boyutuna ve dekorasyon tarzına uyumlu olarak seçebileceğiniz askılık materyalleri, uzun ömürlü kullanımları ile öne çıkıyor. Hem tarz hem de kalite açısından askılığın materyali, büyük öneme sahip. Bu yüzden askılık satın alırken evinizin veya iş yerinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayan, kaliteli materyallerden üretilen uzun ömürlü modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Askılık materyalleri arasında plastik, demir ve ahşap malzemeler sağladıkları kalite, uzun ömürlü kullanım ve estetik görünümleri ile göze çarpıyor. Evinizin genel tarzına uyum sağlamak ve kullanım alanının boyutlarına göre en uygun tarzdaki malzemeyi seçmek, oldukça önemli bir detay.

Plastik Askılık

Askılık materyalleri arasında sıkça karşımıza çıkan plastik askılık modelleri, en fazla ilgi gören seçeneklerden biri. Bu durumda plastik malzemenin hafifliği, en önemli neden olarak öne çıkıyor. Plastik askılıkların çok geniş renk seçeneklerine sahip olması ve hafifliği ile istenilen her yere kolayca taşınabilmesi, onu en cazip kılan özellikler arasında. Hafif olmasının yanında dayanıklı plastik türünden üretilen askılıklar, uzun yıllar güvenli kullanım sunuyor.

Sodd askılıkların epoksi bazlı poliüretan plastikten üretilen modelleri, standart kalıpların sınırlarını aşarak yaşam alanlarında yepyeni bir canlılık katıyor. Özellikle genç ve modern dekorasyonların hakim olduğu evlere çok yakışan plastik askılıklar, dekorasyonla bütünleşerek renklerin en özgür halini evinize taşıyor. Mont, kaban, atkı ve şapka gibi giyim ürünlerinin yanı sıra yağmurlu havaların olmazsa olmazı şemsiyeyi asmak için de harika bir alan oluşturan askılıklarla eviniz artık çok daha düzenli.

Demir Askılık

Demir, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkan bir materyal. Günlük hayatın yanında en ağır iş makineleri gibi her türlü alanda dayanıklılık sağlamak için kullanılan demir, askılık üretiminde de sıkça kullanılan bir malzeme. Birbirinden farklı tasarımları ile sağlamlığın yanında estetik ve dekoratif bir görünüm de sunan demir askılık modelleri, oldukça ilgi gören askılıklar arasında.

Özellikle iş yerlerinde sıkça tercih edilen askılıklardan biri olan demir askılıklar, evlere de çok yakışan modellerden. Çelik, krom ya da alüminyum kaplama gibi farklı çeşitleri olan bu askılıklarda en önemli detay ise neme karşı hassasiyet. Bu nedenle özellikle banyo gibi nemli ortamlarda kullanmayı düşündüğünüz demir askılıkların paslanmaya karşı dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Dar koridorlardan geniş salonlara kadar her yere uyum sağlayabilen bu askılıkları, dilediğiniz her yerde özgürce kullanabilirsiniz. Büyük bir yük taşıma kapasitesi ile eşyalarınızın düzenli bir şekilde durmasını sağlayabilir, uzun yıllar konforlu kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ahşap Askılık

Zamansız ve sonsuz zarafet yansıtan bir materyal dendiğinde akla gelen ahşap, askılık ile birleştiğinde de son derece zarif bir tasarım ortaya çıkıyor. Dekorasyonda yer alan mobilya tasarımı ile kolayca bütünleşerek doğal ve huzurlu bir görünüm yansıtan ahşap askılık modelleri, evlere en çok yakışan askılıklar arasında. Salon, çocuk odası, yatak odası, koridor gibi evin her alanında rahatça kullanabileceğiniz ahşap askılıklar, özellikle sade ve doğal dekorasyon tarzından hoşlananlar için ideal.

Ahşap askılıklar, en az demir ve plastik askılıklar kadar dayanıklı olma özelliği ile de büyük ilgi gören modellerden. Özellikle kış aylarında atkı, şapka, mont gibi giyim ürünlerini düzenli şekilde bir arada tutan ahşap askılıklar, her evin en gerekli parçalarından biri. Ahşap, demir ve plastik gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen askılıkların ayaklı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, Sodd askılıklar ile evinize canlı renklerin ışıltısını taşıyabilirsiniz.

Eviniz için ihtiyacınız olan her şeyi ve kaliteli, dayanıklı aynı zamanda birbirinden çekici renklere sahip askılık modelleri ile evinizin dekorasyonunu yenileyecek ürünleri Beymen’de bulabilirsiniz.

Devamını Gizle   

 

   
   

{{customPopupTitle}}