Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Armani/Privé, Haute Couture ruhunu özel ve unutulmaz bir parfüm serisine dönüştürüyor. Saf ve nadir hammaddelerden elde edilmiş vazgeçilmez bir mükemmellik.

LES EAUX

4 efsanevi bahçe, 4 unutulmaz parfüm. Les Eaux koleksiyonu doğayla ve doğanın ışıltısıyla uyum içerisinde tazeliğini açığa çıkarıyor. Zarif yumuşaklığı ve duyusal kalıcılığı, vadiler, şelaleler ve en nadir ağaç ve çiçeklerden elde edilen aromalarla kazanıyor. Klasik Les Eaux şişesi keskin hatlara sahip transparan görüntüsüyle içerisindeki ışıltılı kokunun habercisi niteliğinde.

KOLEKSİYONU KEŞFET
 

LES TERRES PRECIEUSES

Les Terres Précieuses koleksiyonu Giorgio Armani’nin yolculukları ve bu yolculuklarda karşılaştığı kültürlerden ilham alıyor. Değerli taş görünümüne sahip şişelerde korunan bu 4 cesur parfüm, nadir ve yüksek kalitedeki içeriklerin bir araya gelmesi ile oluşuyor. Büyüleyici medeniyetlere şiirsel bir davet sdunuyor. Vert Malachite ve Rouge Malachite Rusya’ya bir övgü, Bleu Turquoise ve Bleu Lazuli ise Hindistan’a bir takdir niteliği taşıyor.

KOLEKSİYONU KEŞFET
 

LA COLLECTION

La Collection parfümeri dünyasında en değer verilen ve ikonikleşen notaları bir araya getiriyor. Parfümler doğayı merkeze koyan ve en yüksek kalitede malzemelerin ahenk ve denge içerisinde bir araya getiren bir felsefenin ürünü. Bu kıymetli koku deneyimleri, görkemli ve gizemli siyah şişe ile imza niteliğindeki değerli taş görünümlü kapakların altında keşfedilmeyi bekliyor.

KOLEKSİYONU KEŞFET
 

LES MILLE UNE NUITS

Arap gecelerinden ilham alan koleksiyon, doğunun sınırsız görkemini ve zenginliklerini, gül, oud, deri ve mür gibi parfüm notaları ile ortaya koyuyor. Opak ve gizemli bir cam şişeye sahip Les Mille et Une Nuits koleksiyonu aynı zamanda çöl güneşinden esinlenen göz alıcı taş görünüme sahip altın kapağıyla da dikkat çekiyor.

KOLEKSİYONU KEŞFET
 

{{customPopupTitle}}