Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Amiri

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Tasarımcısının California geçmişine ve Los Angeles gençliğinin asi ruhuna dayanan modern bir Amerikan markası: Amiri. İran asıllı Amerikalı tasarımcı Mike Amiri tarafından 2014’teki lansmanla duyurulan bu sıra dışı marka stil tutkunlarını yepyeni bir rock ‘n’ roll rönesansına davet ediyor. Tasarımcının kendin yap duyarlılığı zaman içinde farklı becerilere dönüşerek günümüzde LA sokak giyim kültürünün göz alıcı değerlerini rafine bir işçilikle somutlaştırıyor. Elle süslenmiş jean pantolonlar, eski flanel gömlekler, grafik tişörtler ve 90’ların alt kültürlerinden gelen stiller ulaşılması zor bir lüksün yeni standartlarını yaratıyor.

Malzemelerini İtalya ve Japonya’nın en kaliteli üreticilerinden tedarik eden Amiri daha çok erkek giyim kategorisine yoğunlaşıyor. Her bir kreasyonun gençlik ruhu ve sokak ritmiyle hayat bulduğu yaratıcı koleksiyonlar iki yılda bir yenileniyor. Amiri jeans başta olmak üzere gömlek, t-shirt, sweatshirt ve sneakers kategorilerinde de çarpıcı ögelere imza atıyor. Markanın estetik değerleri yücelten tutkusu erkeklere ayrıcalıklı bir deneyim yaşatırken konfor ve stilin dengeli uyumunu gözler önüne seriyor. Siz de Amiri markalı ürünlerle farklı hissetmenin hazzını deneyimlemek istiyorsanız, en seçkin tasarımlara Beymen.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Sokak Stilinin En Seçkin Parçaları Amiri Jean Pantolon Koleksiyonunda

2014’te ikonik bir kapsül koleksiyonla başlayan Amiri serüveninde jean pantolon tasarımlarının apayrı bir yeri var. Markanın diğer tasarımları yerel sanatçılar ve hazır giyim işçilerinden oluşan ve kelimenin tam anlamıyla vurucu bir tim tarafından hazırlanıyor. Deneysel bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan bazı parçalar pompalı tüfekler tarafından rahatsız ediliyor. Söz konusu Amiri jean pantolon tasarımlarına geldiğinde ise hikaye daha da romantikleşiyor. Uzun ve titiz bir üretim aşamasından geçen erkek pantolon tasarımlarının bazıları elle yıpratılırken bazıları da göz kamaştıran nakışlarla yeni bir karakter kazanıyor.

Erkek giyiminin en temel ögelerinden biri olan jean pantolonlar sokak giyiminin de vazgeçilmezi. Amiri de bunun farkında olacak ki bu koleksiyonuna ekstra bir özen gösteriyor. Markanın jean pantolon modelleri zırh gibi görünse de olağanüstü bir esneklik ve yumuşaklık vadediyor. Sokak giyiminin en cazip lüksleri olarak tanımlanan Amiri jean pantolon tasarımları genellikle dar paçalı ‘skinny fit’ kesimlerden oluşuyor. Herhangi bir kombinde dengeli uyumlar yakalamak istiyorsanız, Amiri imzası taşıyan mavi ve siyah renkli jean pantolonlar tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Sokak Kültürünün İhtişamı: Amiri Sweatshirt Koleksiyonu

Sokak kültürünün en ihtişamlı parçası olan sweatshirtler Amiri’nin zengin koleksiyonlarında keşfedilmeyi bekliyor. Erkekler için tasarlanan parçalar zahmetsiz bir stil deneyimi yaşatırken hem pantolon hem de şortlarla kusursuz kompozisyonlar yaratıyor. Amiri sweatshirt kreasyonları beyaz ve siyah gibi klasik renklerle dikkat çekse de marka logosu her zaman ön planda. Sofistike desenler ve yaratıcı nakışlarla çarpıcı görünümler vadeden erkek sweatshirt tasarımları aynı zamanda rakipsiz bir konfor sunuyor. Pamuk kumaşın yumuşak, esnek ve dayanıklı dokusuyla olağanüstü estetiği bir araya getiren Amiri hoodie tasarımları sizleri bekliyor.

Amiri Sneakers Tasarımları ile Stil ve Konfor Bir Arada

Eksiksiz bir gardıroba sahip olmanın yolu çok yönlü bir ayakkabı koleksiyonundan geçiyor. Amiri sneakers tasarımları ile sportif ruhundan ödün vermeyen erkekleri sokağın dinamik ritmine hazırlıyor. Erkek sneakers dünyasına fütürist bir dokunuş yapan marka son dönemlerin en popüler detaylarını da çağdaş bir tutumla yeniden yorumluyor. Kalın tabanlı sneakers tasarımlarından bilekli spor ayakkabılara kadar alternatiflerle dolu bir dünya yaratıyor. Gri, siyah ve beyaz erkek sneakers tasarımlarıyla ayakkabı koleksiyonunuza çok yönlü parçalar eklemek istiyorsanız, Amiri’nin deri malzemelerden oluşan konforlu ve stil dolu kreasyonlarına göz atabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}