Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Alexander Wang

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Alexander Wang, metropol tarzı giyime yeni bir soluk getirmiş, cesur, dinamik ve vizyon sahibi bir tasarımcı. Genç yaşta kurduğu markası kitlesini gün be gün artırırken, tasarımcı da gelişen teknolojiyle işlenen kumaşlara özgün bir karakter katıp kült koleksiyonlar yaratmaya devam ediyor. Devamını Göster

Alexandar Wang Tasarımları

Cool ve snob tarzın son dönemdeki en önemli temsilcisi Alexander Wang, keskin hatlarıyla dikkat çeken koleksiyonlara sahip. Kullanılan materyal yelpazesinin genişliği ve kalitesi, markayı hayranlarının gözdesi yapan unsurlardan sadece birkaçı. Tasarımcının özgün çizgileri, feminen ve maskulen hatların kontrast dokularıyla birleşerek kombinlere karakter katıyor. Eşsiz ve sıra dışı kıyafetlerin, minimal ve özgür ayakkabı modelleriyle buluştuğu kombinler, çarpıcı ve metalik detaylarıyla göz dolduran çantalarla tamamlanıyor.

Tarzını net bir şekilde ortaya koyarken ruhundaki isyanı ve cesareti yansıtmak isteyenlerin markası Alexander Wang, kalite anlayışının en üst düzeyde yaşandığı Beymen’de sizlerle buluşmaya hazır.

Cool ve benzersiz çizgilerle bezeli koleksiyonlar

Kalıplara sığmayan koleksiyonların adresi Alexander Wang kıyafetlerinin tasarımları adeta bir modern sanat müzesini andırıyor. Zamana hükmeden parçalar, giyenlerin içine işleyen ruhlara sahip. Metropol tarzının ikonikleşmiş çizgilerle harmanlandığı Alexander Wang erkek ve kadın koleksiyonları, siyahtan gelen asaleti ve pastel tonların belirginleştirici nüanslarını bir arada taşıyor. Tasarımlarda tenden akıp giden ipeklerin, yumuşak ve nazik dokulu şölinlerin yanı sıra yüksek teknolojiyle geliştirilmiş özel kumaşlar kullanılması da markanın özgünlüğünü ortaya çıkaran detaylardan.

Cazibeyi cesurca sergileyen kesimler ve transparan detaylar, maskulen hatların keskinliğiyle bütünleşiyor. Ruhun en derin noktalarını bile cesurca açığa çıkaran bu parçalar, metropol tarzının omurgasındaki kült tasarımlardan. Vücudu saran iddialı elbiselerin yanı sıra bol kesim ve cool sweat ve pantolonların da yer aldığı Alexander Wang koleksiyonları, şehir hayatının kontrast yanlarını temsil ediyor. Spor kıyafetlerin albeni ve asaletle buluştuğu Alexander Wang tasarımları, kalıplara sığmayan, özgür kişilerin favorileri arasında.

Beymen, kişiliğin cesurca dışa vurumu bu nefis koleksiyonları, lükse tutkun hizmet anlayışıyla Beymen.com’da beğenilere sunuyor.

Feminen ruhun cesur yansımaları: Alexander Wang bot

Zamansız koleksiyonların tamamlayıcıları Alexander Wang bot modelleri, iddialı ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Kalın topukların ve çorapları hatırlatan formların gözlendiği parçalarda ağırlık siyah tonlarında. Süet ve deri kullanımının tercih edildiği botlar, yalın, davetkâr ve karakterli duruşlarıyla bulundukları ortama damgasını vuran parçalardan. Maskulen dokunuşların yuvarlak hatlarla harmanlandığı botların topuklarındaki kesik detayları tasarımcının kalıplara sığmayan ruhunu ele veriyor. Küt burunlu botların keskin hatları ve metal detayları, modern dünyanın asi ruhlarını bir araya getiren dinamik ve özgür tasarımlar arasında. Sade çizgileriyle bile çarpıcı olmayı başaran Alexander Wang mont modelleriyse belirgin hatları ve iddialı duruşlarıyla hayata meydan okuyor.

Kalitesi ve ağırlığı hissedilen tasarımlarla girdiği ortamın aurasını belirlemek ve asi ruhuna göre şekillendirmek isteyenlerin favorisi Alexander Wang ürünlerine Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Elegan ve çarpıcı tasarımlar: Alexander Wang bot

Siyahın çarpıcı etkisinin ve beyazın sade vuruşlarının sıkça görüldüğü Alexander Wang çantakişiliğinizinkontrast yönlerini cesurca sergileyin. Dişiliğin maskulen ve sert yanlarını çekici detaylarla buluşturan çantalarda yoğun olarak deri ve süet kullanılıyor. Şehirli tasarımları modern dünyanın metaforlarıyla bütünleştiren Alexander Wang çanta modelleri, geniş fermuarlar ve ikonik metal detaylarla bezeli. Platin renklerin, trok şeritlerin ve kalın zincirlerin göze çarptığı özel tasarımlar, kalıpların ötesinde, yenilikçi ve isyankar. Dikdörtgen formlu portföyler, kenarlarını çevreleyen parlak altın detaylarıyla özgün kişiliğini ortaya koyarken lüksten ödün vermek istemeyenlerin beğenisini topluyor.

Modern sanatın sade ve çarpıcı noktalarından esinlenerek metropol hayatının işlendiği Alexander Wang koleksiyonları, mottosu lüks ve kalite olan Beymen’de sizleri bekliyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}