Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Alexander McQueen

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Fantastik, şok edici ve vizyon sahibi... Bu üç terim adeta Alexander McQueen markasının tanımı. Sıra dışı olduğu kadar cesur tasarımlarıyla da pek çok otoritenin dikkatini daha genç yaşta çeken Lee Alexander McQueen’in elleriyle yarattığı markası Moskova’dan Pekin’e, Londra’dan New York’a dünyanın her yerinde pek çok hayrana sahip bir tasarım kültü. Tasarım endüstrisine getirdiği yenilikçi ve çarpıcı yorumla tüm bakışları üzerinde toplayan McQueen’in İngiltere topraklarından çıkan markası taze ve yaratıcı koleksiyonların ev sahibi olmaya durmaksızın devam ediyor. Fikirleri konusunda her daim kendine güvenen markanın takipçileri de bu ruhtan nasibini alıyor. Bağımsız ve korku bilmez çizgisiyle dikkat çeken Alexander McQueen esinini doğanın büyüsü, kültürün önemi ve çağdaş toplum gerçekliğinden alıyor. Markanın koleksiyonu karanlık ilham perilerini andırırken, erkek koleksiyonu yabani imajdan hareketle hayat buluyor. Devamını Göster

İsyankar, Özgün, Çarpıcı

Metamorfoz temasının merkezinde olduğu ve fiziksel formlara büründüğü tasarımlarına büyüleyici bir transformasyon yakıştırmasının yapılması da bundan ileri geliyor. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip marka, el işçiliğinin titizlikle kullanıldığı tasarımları ve ehlileştirilemez hissi veren çizgisiyle tasarım dünyasının asi sesi. Dikiş kalitesinin hayranlık uyandıran, özgün olduğu kadar kaliteli tasarımlarıyla da adından söz ettiren Alexander McQueen ürünlerini Beymen.com’dan bulabilirsiniz.

Kural Tanımaz Ayakkabılar

Alexander McQueen dendiğinde akla ilk gelen şey sneaker ayakkabı modelleri oluyor. Şaşalı ve göz alıcı renk ve detaylardansa minimalist ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken marka, gündelik hayatın koşturmacasında spor ama aynı zamanda stil sahibi bireylerin gözdesi. Kadın Alexander McQueen sneakers modellerinde ağırlıklı olarak iki renk kullanmayı tercih eden marka, beyaz üzerine kırmızı ve siyah gibi çarpıcı renklerdeki topuk ve taban detaylarıyla göz dolduruyor. Tek renk sneakerlarını ise metal zımba ya da bant gibi detaylarla zenginleştiriyor. Bu Alexander McQueen ayakkabı modellerinin metalik ve parlak siyah gibi çarpıcı alternatifleri de mevcut.

Erkek sneaker modellerinde iki renkli alternatiflerin yanı sıra üzerine sprey püskürtülmüş izlenimi uyandıran kırmızı ve siyah tonlardaki modelleriyle de dikkat çeken Alexander McQueen, zımba detayından burada da vazgeçmiyor. Ayrıca yüksek tabanlı ve kabartma ya da cırt cırt detaylı sneaker modelleriyle de kataloğunu genişletiyor. Bugün McQueen imzası taşıyan ayakkabılar kendinden emin ve havalı duruşlarıyla tartışma götürmez bir tasarım harikası.  

İçinizdeki Sesi Uyandıran Tasarımlar

Kırılgan ama güçlü, geleneksel ama teknolojik... Tezatlıkların yarattığı dinamizmi markasına entegre eden Alexander McQueen’in tasarımları tarih, doğa, anatomi ve bu üçünün arasındaki oyundan besleniyor. “McQueen markası giyen bir kadın gördüğünüzde karşınızda güçlü bir kadın olduğunu anlarsınız” diyen Alexander McQueen’in insanların zihinlerinde uykuya yatmış olan itkilerini uyandırmayı amaçlayan tasarımları gözlük modellerinde de kendini gösteriyor. 

Pilot gözlüklerden cat-eye’lara oldukça geniş tasarım seçenekleri arasında son yıllarda en çok dikkat çeken McQueen gözlükler ise Sculpted serisi. Çerçeve ile camlar arasında ince şeritli boşlukların olduğu bu seri ile McQueen gözlük tasarımına yeni bir boyut kazandırdı. Yarım daire formunda ve üst çerçevesi köşeli Piercing Shield modeli ise metal detayı ve renkli camı ile dikkat çekiyor. Alexander McQueen’in erkek gözlük modellerinde daha sert hatların ön plana çıkıyor. Kemik çerçeveden yapılma dayanıklı materyallerin ağırlıkta olduğu alternatifler daha çok tercih ediliyor. Kalın çerçevelerin yanı sıra çerçevesiz gözlük modellerinin de kataloğunda yer veren marka, hem kadınlar hem de erkekler için oversize gözlük seçenekleri de sunuyor. Sadece yaz mevsimi için değil, kış ve sonbahar mevsimleri de göz önüne alınarak hazırlanan gözlük tasarımları rüzgara karşı koruyucu tasarım detaylarına da sahip.

Alexander McQueen’in kışkırtıcı dünyası ile tanışmak için Beymen.com’a davetlisiniz...
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}