Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Takı

({{filteredProducts.total}} Ürün)
En önemli aksesuarlardan olan takılar, büyük ya da küçük fark etmeksizin stilinizi bir adım öteye taşır. Her takının kendine has bir karakteri olması onları değerli kılar. Yalnızca kombinlerinize hareket katmakla kalmaz, duygusal olarak modunuzu bile değiştirebilir. Hatta bazı toplumlarda şifalı taşların iyileştirme gücüne inanılır. Geniş bir skalada olan takılar küpe, kolye, yüzük, bilezik, halhal, broş ve vücut aksesuarı olarak sınıflandırılabilir. En kaliteli, en farklı ve size en uygun takı modellerini Beymen.com’da bulabilir; yapacağınız seçimlerle girdiğiniz ortamlarda bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Devamını Göster

Takı Modelleri

Takı modelleri kendi içinde pek çok çeşide ayrılır. Kolyeler, küpeler, yüzükler, bileklikler, halhallar, broşlar… Çok fazla çeşit olduğu için her stile ve her zevke uygun bir takı bulmak mümkündür. Kadın ve erkeklerde en sık tercih edilen takı çeşidi ise genellikle kolyedir. Bol kıyafetler üzerine altın kolyeler, herkesin ortak tercihidir. Uzun, kısa, uçlu ya da uçsuz; altın kolyeler hem çoğu kombine uyum sağlar hem de çok ayrı bir hava katar. Altının yanı sıra kolyelerde gümüş ve rose seçenekler de sıkça tercih edilir. Uzun ve uçlu bir kolye yazın t-shirtler ve atletlerle, kışın ise kazaklarla güzel bir uyum yakalayacaktır. Uzun kolyeye farklı bir alternatif olan madalyonlar ise son dönemde popülerleşen aksesuarlardan biridir. Madalyonları uzun ve kısa zincir kolyelerle tamamlayabilir, aksesuarınızı daha zengin gösterebilirsiniz.

Yine erkek ve kadınların ortak tercihlerinden olan bir başka unisex aksesuar çeşidi de bilekliklerdir. Gerek tek başlarına gerekse başka takılarla kombinlenebilen bileklikler her daim favori aksesuarlardan biridir. Bileklikler de kendi aralarında materyallerine göre ayrılır. Özellikle yaz aylarında tercih edilen ip bileklikler; boncuklu, boncuksuz, renkli ya da nötr tonlardaki seçenekleriyle sıkça tercih edilir. Deri bileklikler ise hem erkek takıları arasında en sık tercih edilen parçadır. İnce ya da kalın tasarımdaki deri bileklikler özellikle kış aylarında görünümünüze hoş bir hava katacaktır. Sadece siyah ve kahverengi değil, farklı renklerde deri bileklik seçenekleri de Beymen.com’da bulunabilir. Detaylı ya da detaysız bu bileklikleri kazaklarla, salaş t-shirtlerle ya da kapüşonlularla tamamlayabilirsiniz.

Küpeler ise unisex takı deyince akla takılardan bir diğeridir. Tek taşlı ya da halka şeklindeki küpeler en çok tercih edilen formlardan olsa da altın ve gümüş detaylı küpeler de bir o kadar popülerdir. Bohem bir havası olan yüzükler, farklı halhallar, kıyafetleri tamamlayan broşların yanı sıra takı seti çeşitleri de birbirine uyumlu parçaları bir araya getirdiği için sıklıkla tercih edilir.

Takı Markaları

Kadın ve erkeklerin en sık kullandığı aksesuarlardan biri olan takılar farklı tür ve tasarımlarda karşımıza çıkar. Her takının farklı bir kişiliği vardır ve farklı stillere hitap eder. Ayrıca kullanacak kişinin teni bile bir takının nasıl duracağında etkilidir. Hal böyle olunca markalar, takı koleksiyonlarını oldukça geniş tutar.

Gümüş ve taş detaylı takılarıyla D’Amico, boncuk detaylı bileklikleriyle Thompson, örgü bileklik çeşitleriyle Tateossian, iddialı parçalarıyla Alexander McQueen, altın detaylı tasarımlarıyla Versace, minimal ve asil takı çeşitleriyle Kayra Khan, kişisel ve kendinizi yakın hissedeceğiniz tasarımlarıyla Mo, zamansız ve elegan parçalarıyla Beymen Collection ve farklı çizgisiyle dikkat çeken Boga, takı konusunda tercih edebileceğiniz en iyi markalardan yalnızca birkaçı.

Siz de kendinize en uygun ve en tarz takı modelini arıyorsanız, Beymen.com’daki unisex takıları mutlaka inceleyin. 
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}