Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Şapka

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Yaz kış demeden en ufağından en yaşlısına, kadın erkek herkes tarafından severek kullanılan şapkalar, yıllardır en vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyor. Stilinizi en doğru şekilde tamamlamalarının yanı sıra kışın soğuk havalara, yazın ise kavurucu güneşe karşı kalkan görevi gören şapkalar, özellikle ara mevsimlerde sıklıkla görülen yağışlara karşı hazırlıksız yakalanmanızı da önlüyor. Devamını Göster

 Stilinize en çok yakışacak şapka türleri arasından seçim yapmak çok kolay değil. Çünkü bugün baktığınızda piyasada yüzlerce şapka modeli bulunuyor. Bu şapkalardan bazıları tasarımlarıyla, bazıları ufak ama etkili detaylarıyla, bazıları da taşıdığı etiketlerle fark yaratıyor. Hal böyle olunca da genel anlamda giydiğiniz kıyafetlere ve yüz hatlarınıza uygun şapkalar bulmak kolaylaşsa da karar verme süreci biraz zorlaşabiliyor.

 Siz de hem stilinizi yansıtacak hem yüzünüz ile uyum sağlayacak hem de uzun seneler gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz şapkalar arıyorsanız, Beymen.com’daki seçeneklere mutlaka bakmalısınız. Bünyesinde zamanın en popüler ve en kaliteli markaların tasarımlarını bir araya toplayan Beymen.com’da hem kadınların hem erkeklerin severek kullanacağı çok sayıda şapka modeli bulunuyor.

Şapka Modelleri

 Şapkanın iddialı bir aksesuar olduğu doğru. Kıyafetleriniz ne kadar sade olursa olsun tek bir şapkayla tüm havanızı değiştirebilirsiniz. Bu durum fötr şapkalarda da trucker modellerde de hatta bereler söz konusu olduğunda bile değişmiyor. Stiliniz her ne olursa olsun başınıza geçireceğiniz bir şapka, kombinlerinizi bir üst seviyeye taşıyor.

 Daha önce yanlış tercihler yapmış pek çok kişide bugün “Bana şapka yakışmıyor” algısı var. Halbuki bu da peşin hükümden başka bir şey değil. Şapkaların giderek popülerleşmesi sebebiyle herkese uygun bir model piyasada mutlaka bulunabiliyor. Bu noktada kişilerin stillerini ve yüz hatlarını iyi tanımaları gerekiyor.

Şapka seçerken dikkat edilecek en temel hususlardan biri ten renginize uygun seçimler yapmak. Açık tenli kişiler koyu renklerden oluşan şapka tercihleri yaparak daha canlı bir görünüme sahip olabilirler. Zira açık renklerden oluşan şapka modelleri onları daha soluk ve cansız gösterecektir. Koyu ya da buğday tenli kişiler ise açık renklerden oluşan şapka modellerini tercih ederek daha dikkat çekici ve hoş bir görünüme kavuşabilirler.

 Uzun bir yüze sahip olan kişiler daha yuvarlak hatlara sahip olan fötr şapkaları tercih etmeliler. Sivri ve yüksek tepeli şapka modellerinden kaçınarak alınlarını örtecek şapka modelleri ile yüzlerini daha kısa göstermeleri mümkün. Küçük ve oval yüze sahip olan kişiler ise uzun ve sivri tepeli şapka modellerini tercih edebilirler. Berelerin en çok yakıştığı yüz tipi ise oval yüzler. Kalp şeklinde yüz hatlarına sahip olan kişiler şapka konusunda en şanslı olan kişilerdir denebilir. Hemen hemen her formdan şapkanın yakıştığı bu yüz tipine sahip kişiler geniş alın ve dar çene yapısına sahip oldukları için yalnızca alnı vurgulayan şapka çeşitlerinden kaçınabilirler.

 Şapkaların bir özelliği de unisex kullanıma en uygun aksesuarlardan biri olmaları. Dolayısıyla kadın şapkaları ve erkek şapkaları arasında çok büyük farklar bulunmuyor. Fötr, kasket, trucker, bere... Aklınıza gelebilecek her şapka modeli hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabiliyor.

 En güncel unisex şapka modelleri Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Şapka Markaları

 Mağaza mağaza dolaşarak kaliteli ve aynı zamanda size uygun olabilecek şapka modellerini aramak pek çok kişi için hem çok yorucu hem de zaman alıcı olabilir. Bu nedenle her stile hitap eden onlarca modelin tek bir havuzda toplandığı Beymen.com’u ziyaret ederek alışverişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. New Era‘nın sportif şapka modellerinden Vetements’in çarpıcı tasarımlarına, Kenzo’nun dikkat çekici şapkalarından Missoni’nin eğlenceli berelerine, Panama Hatters’ın hasır modellerinden Dsquared2’nun sloganlı seçeneklerine ve çok daha fazlasına Beymen.com üzerinden sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}