Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Mücevher

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Her insan kendini değerli ve özel hissetmek ister. Güçlü ve dikkat çeken bir duruşa sahip olmak için ne giydiğiniz kadar kullandığınız aksesuarlar da önemlidir. Aksesuarlara yalnızca kıyafetlerinizi tamamlayan parçalar olarak bakmamak gerekir. Zira bazı aksesuarlar tek başlarına bile tüm bakışları üzerinize çevirebilecek güçtedir. Değerli madenler ve taşlarla tasarlanan mücevherler de bu etkiye sahip aksesuarların başında gelir. Mücevher alışverişi en çok tutkudan beslenir. Gördüğünüz anda sizi büyüleyen tasarımlar, kombinlerinizle birleştiğinde albenisini artırarak bakışları üzerinizde toplar ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Devamını Göster

Mücevherler genelde kadınlar tarafından kullanılsa da erkek mücevherleri de giderek popülaritesini artırıyor. Unisex kullanıma sahip olanlar ise hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilerek her türlü stile ve kombine uyum sağlıyor. Stil sahibi ve kaliteli mücevherleri Beymen.com’da bulabilir, yapacağınız seçimlerle gireceğiniz her ortamda stilinizle fark yaratabilirsiniz.

Mücevher Modelleri

Bir mücevheri güzel kılan genel olarak taşının ve materyalinin değeridir. Mücevherde kullanılan taş ve materyal ne kadar kaliteliyse, o mücevher de o kadar değerli olur. Ancak yalnızca değerli taşlar kullanılması bir mücevher için yeterli değildir; aynı zamanda eşsiz bir tasarıma sahip olması gerekir.

Her yaşın ve her stilin kaldırabileceği mücevherler farklıdır. Dahası her mücevher her kombinle uyum sağlamayabilir. Dolayısıyla mücevher alışverişi yaparken kullanacağınız ortam, genel olarak stiliniz ve yaşınıza göre seçimler yapmalısınız. Genç yaş grubuna daha minimal, daha olgun yaşlara ise gösterişli takılar yakışır. Özellikle orta yaş ve üzeri yaş grubuna büyük ve iddialı mücevher modelleri önerilebilir.

Unisex olarak en sık tercih edilen mücevher modellerinden biri küpeler. Erkek trendlerinde adeta yükselişe geçen küpeler, bambaşka tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Hem kadınların hem de erkeklerin ortak tercihi ise farklı materyallerden yapılmış tek taşlı tasarımlardan yana. Özellikle tek taş pırlanta küpelerle zarif ama bir o kadar çarpıcı bir stil elde edebilirsiniz.

Unisex kullanıma uygun bir diğer mücevher modeli ise kolyeler. Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından kolyeler, artık erkeklerin de radarında. Son zamanlarda yükselişe geçen uzun kolye modası mücevherlerle birleşip günlük giyimin en değerli parçalardan birini oluşturdu. Pırlanta uçlu ya da farklı değerli taşlardan olan uzun ince kolyeler günlük ya da gece stillerini en iyi şekilde tamamlayıp görünümünüze hoş bir hava katabilir. Sembolik bir değeri olan yüzükler de kadın-erkek fark etmeksizin sıkça tercih edilen mücevherler arasında. Özellikle kalın ve farklı detaylara sahip yüzükler, hem kadınların hem erkeklerin ellerine hareket getiriyor. Öte yandan değerli taşlardan olan altın bileklikleri de incelik ya da kalınlıklarına göre kombinleyerek “arm party” trendine uyum sağlayabilirsiniz. Taşlı bileklikler gömleklerle ve kazaklarla tamamlandığında ekstra havalı bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor.

Mücevher Markaları

Mücevher tasarımı dünya çapında önemli bir konu. Manevi bir değeri de olan ve kişiyle bütünleşen mücevherlerin tasarımı ne kadar eşsizse o kadar dikkat çekiyor. Kullanılan taşlar, materyallerin kalitesi ve tasarımın eşsizliği bir mücevherin pahasını artırıyor. Mücevher üreten pek çok marka olsa da aralarından en iyisini seçmek konusunda kararsızlığa düşebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en farklı ve iyi markalardan biri Kenneth Jay Lane olacaktır. Markanın hem minimal hem de iddialı modelleri her stile hitap ederek kullanıcılarına zarafet katıyor.

En iddialı ve en kaliteli unisex mücevher modellerine Beymen.com avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}