Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kol saati

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Günlük yaşam hızlandığı için 24 saati kontrol altına almak da zorlaşıyor. Artan iş yoğunluğu zamanın hızlanmasına, bu da çoğu zaman işlerin aksamasına ya da kontrol altına alınamamasına neden oluyor. Günün 24 saatini kontrol etmek için ise muhakkak ki kol saati kullanmak gerekiyor. Her ne kadar telefonlarda ve bilgisayarlarda saat olsa da kol saatleri eski zamanlardan bu yana kullanılan en değerli aksesuarlardan biri olma özelliğini hâlâ koruyor. Maddi bir değeri olduğu kadar el işçiliği nedeniyle manevi değeri de olan kol saatleri, günümüzde büyüklerin küçüklere bıraktığı miraslardan biri olarak da görülüyor. Siz de en değerli ve en kaliteli kol saati modellerini Beymen.com’da bulabilir, kombinlerinize en iyi şekilde eşlik edecek seçenekler arasından seçiminizi yaparak zarafetiniz ve şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Devamını Göster

Kol Saati Modelleri

Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip kol saatlerini gösteren detaylar o saatin kasası ve kayışıdır. İyi ve kaliteli bir kasası olan saatler her zaman daha uzun ömürlü olur ve kolay kolay hasar almaz. Kasanın büyüklüğü ise yaşa ve stile göre değişebilir. İnce bileklere ya da yaş olarak daha gençlere ufak kasalar; kalın bileklilere ya da yaşça daha büyüklere ise büyük kasalar önerilebilir. Kasadan sonra en önem verilen nokta ise saatlerin kayışıdır. Kadın kol saati modellerinde daha ince, erkek kol saati modellerinde ise daha kalın kayışlar dikkat çeker. Ancak son zamanlarda bu durum biraz farklılık gösterebiliyor. Unisex kullanıma en açık aksesuarlardan saatlerde cinsiyet ayrımı daha az yapılıyor.

Deri kayışlı tasarımlar hem erkeklerin hem de kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Bu saatler özellikle kış ya da sonbahar aylarına uyum sağlıyor. Daha hafif ve minimal saat tercih edenler ise hasır kayış seçeneklerine göz atabilir. Hasır kayışlı saatler, çoğu kombine uyum sağlayıp hafiflikleriyle sizi rahat ettiriyor. Spor bir stile sahip kişilere ise yumuşak materyalli saatler öneriliyor. Hem olabildiğince hafif hem de esnek olan yumuşak materyaller sizi rahatsız etmeyeceği gibi görüntüleriyle de kombinlerinize hareket katıyor.

Kol Saati Markaları

Saat önemli bir aksesuar olduğu için genelde seçimi zordur. Kişinin stili, yaşı ve zevkleri doğrultusunda en doğru modeli bulmak için kapsamlı bir araştırma yapmak gerekebilir. Üstelik saatleri kaliteli bir yerden almak daha iyi olabilir. Saat konusunda tercih edebileceğiniz markalardan olan Komono’da pek çok stile uygun minimal tasarımlar bulabilirsiniz. Genelde spor saatleri bulabileceğiniz Casio, zamansız ve sade saat tasarımlarıyla Beymen Club, dinamik çizgisiyle Lexon, kaliteli ve zarif modelleriyle Nixon ve günlük kullanıma en uygun saatleriyle Cheapo bakabileceğiniz markalardan yalnızca birkaçı.

Saatler söz konusu olduğunda marka ve stil sahibi model seçimi kadar, onları nasıl kombinlediğiniz de önemli bir konudur.

Kendi başlarına da yeterince iddialı olan saatleri daha da hoş göstermek mümkün.  Altın renkteki saatleri yine altın takılarla, gümüş renkteki saatleri beyaz altın, metal ya da gümüş aksesuarlarla, yumuşak materyaldeki saatleri ise renkli ip bilekliklerle birlikte kullanabilirsiniz. Görünümünüzü bir tık öteye taşımak ya da farklılaştırmak isterseniz altın ve gümüşü bir arada kullanabilir, saatinizi uyumlu renklerde fakat farklı formlarda yüzüklerle tamamlayabilir ya da sonbahar ve kış aylarında dar kollu kazağınızın içine değil üstüne takıp tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Birbirinden hoş ve kaliteli unisex kol saati modellerine göz atmak ve en beğendiğinizi almak için Beymen.com’a davetlisiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}