Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kemer

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Barrett Koyu Kahverengi Erkek Deri Kemer

8.850 TL 3.799 TL Ek İndirimle 3.299 TL

Barrett Açık Kahverengi Erkek Süet Kemer

-%47 7.950 TL 4.199 TL
2 Ve Üzeri 3.359,20 TL

Barrett Bordo Siyah Erkek Deri Kemer

-%38 9.150 TL 5.695 TL
2 Ve Üzeri 4.556 TL

Barrett Kahverengi Erkek Deri Kemer

-%43 9.150 TL 5.195 TL
2 Ve Üzeri 4.156 TL

Magnanni Kahverengi Gri Erkek Deri Kemer

-%46 4.199 TL 2.249 TL
2 Ve Üzeri 1.799,20 TL

Magnanni Kahverengi Erkek Deri Kemer

-%43 3.799 TL 2.149 TL
2 Ve Üzeri 1.719,20 TL

Magnanni Siyah Erkek Deri Kemer

-%45 4.099 TL 2.249 TL
2 Ve Üzeri 1.799,20 TL

Magnanni Siyah Erkek Deri Kemer

3.799 TL 1.799 TL Ek İndirimle 1.699 TL

Magnanni Kahverengi Erkek Deri Kemer

-%48 4.099 TL 2.149 TL
2 Ve Üzeri 1.719,20 TL

Magnanni Taba Erkek Deri Kemer

-%45 3.799 TL 2.099 TL
2 Ve Üzeri 1.679,20 TL

Moreschi Kahverengi Erkek Süet Kemer

5.350 TL 2.299 TL Ek İndirimle 1.999 TL

Moreschi Siyah Erkek Deri Kemer

5.850 TL 2.699 TL Ek İndirimle 2.649 TL

Moreschi Siyah Erkek Deri Kemer

6.350 TL 3.599 TL Ek İndirimle 3.199 TL
Eski zamanlardan bu yana kullanılan ve asla modası geçmeyen aksesuarlardan biri olan kemerler kombinlerimizde önemli bir yere sahip. Öncelerde yalnızca pantolonları belde tutmak için kullanılsalar da günümüzde bundan çok daha fazlası olarak görülüyor ve stil sahibi insanların kombinlerini en iyi şekilde tamamlıyor. Zamanla tasarımları farklılaşan kemerler artık her kıyafetle uyum sağlayabiliyor. Hasır, deri, süet, nubuk, zincir ya da örgü; farklı stillerdeki kemerleri farklı kombinlerinizde kullanıp giydiklerinizi zenginleştirebilirsiniz. En kaliteli materyallerden üretilen stil sahibi kemer modellerini Beymen.com’da bulabilir; onlarla yapacağınız seçimlerle kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Devamını Göster

Kemer Modelleri

Stilinizin en büyük tamamlayıcısı olan kemerler, son dönemlerde büyük bir yükselişe geçti. Pek çok kemer çeşidi arasından kendiniz için en uygun olanına karar verirken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri vücut tipiniz, diğeri de stiliniz. Bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece kendinize en uygun parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Deri kemerler, tüm kemer modelleri içinde en klasikleşmiş olanlar denebilir. Asla modası geçmez ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkar. Genelde kahverengi, siyah ve bej tonları tercih edilse de aklınıza gelebilecek her renkte bir deri kemer bulabilmek mümkün. Her mevsim kullanılabilen bu kemerler hem klas hem de sade bir görüntü oluşturuyor.

Son zamanlarda graffiti ve baskı detayların güçlenmesi, kemerlere de yansıdı. Deri kemerler artık sadece tek renk değil, baskı detaylarıyla da ön olana çıkıyor. Süet ve nubuk kemerler ise deriye benzer ancak daha yumuşak görünümlü bir alternatiftir. Mat görünümlü bu kemerler deriye alternatif olacağı gibi özellikle açık tonlu kıyafetlerle de hoş bir uyum yakalıyor. Toprak tonlarındaki nubuk ya da süet kemerleri beyaz ya da bej pantolonlarla ya da pastel tonlarındaki kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bu kemerler bahar ayları için de oldukça uygun olacaktır.

Zincir kemerler ise daha çok aksesuar niteliği taşıyan bir çeşit. Havalı ve asi görünümün anahtar parçalarından zincir kemerler sallantılı, sallantısız ya da örgülü seçenekleriyle her stilden insana hitap ediyor. Bu kemerleri salaş t-shirtlerle, yüksel bel ya da skinny jeanlerle kombinleyebilirsiniz.

Kemerin kayışı kadar tokası da önemli bir detay. Kullandığınız kıyafetlere, vücut tipinize hatta boyunuza göre seçmeniz gereken tokalar kemerlere bambaşka bir hava katar. Çok ince insanlara küçük, biraz daha yapılı insanlara ise daha büyük tokalar yakışacaktır. Genelde kayışı ile aynı renkteki tokalar tercih edilse de, gümüş ya da altın renkteki tokalar tek başına bir aksesuar niteliğini taşır. Gümüş ya da altın renkteki tokaları kullanılan diğer aksesuarların rengine uygun olarak seçmeniz gerekir.

Her zaman geçerli olmasa da genel olarak kemerlerin bir özelliği de kadın, erkek ayrımına sahip olmaması. Unisex giyim akımının da etkisiyle kadın ve erkek kemer modelleri iç içe geçerek her iki tarafın da kullanabileceği modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Erkekler için en çok kullanılan aksesuarların başında gelen kemerler, günümüzde kadınların kombinleri için de önemli bir yere sahip. Sadece pantolonlarla maskülen bir duruş sergilemek için değil, elbiselerle de kullanabileceğiniz kemerlerin onlarca seçeneğine Beymen.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kemer Markaları

Günümüzde pek çok marka kemer konusunda kendini geliştirip farklı tasarımlar yaratmaya başladı. Tek başına bile yıldız olan kemerleri üreten Dolce&Gabbana, klasik modelleriyle Orciani ve Brunello Cucinelli, sade ve zamansız parçalarıyla Tod’s, ikonik desenlerini kemerlerine de taşıyan Etro, asil tasarımlarıyla Montblanc, en trend ve stil sahibi tasarımlarla Beymen Club ve zengin detaylarıyla Versace, kemer konusunda ilk bakabileceğiniz ve en iyi markalardan. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının en güncel tasarımları için Beymen.com’a davetlisiniz...
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}