Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
Philips

Hue HDMI Sync Box

-%31 8.749,00 TL 6.054,44 TL

Dekorasyonun ayrılmaz bir parçası olan aydınlatma farklı biçimlerde sunulur. Işıltılı taşlarla bezeli avizelerin yanında LED şeritler ve akıllı aydınlatma sistemleri de sık kullanılır. Cep telefonu ya da kumanda yardımıyla çalıştırabileceğiniz akıllı aydınlatma sistemleri farklı bir ortamda bulunsanız dahi yaşam alanınızı ışıklandırmanızı sağlar. Üstelik sadece beyaz ya da gün ışığı alternatifleriyle değil RGB renklerle de karşınıza çıkar.

Philips markasının ürün çeşitliliği arasında geniş bir yer tutan akıllı aydınlatma ürünleriyle sadece evinizin havasını değiştirmekle kalmaz aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Philips akıllı aydınlatma ürünleri kaliteli yapılarıyla ön plana çıkar. Şık ve kullanışlı tasarımları ile beğeninizi kazanmayı bekleyen bu ürünleri keyifle kullanabilirsiniz. Akıllı aydınlatma ürünleri arasında bluetooth özellikli ampuller, şerid LEDler, dış mekan lambaları gibi pek çok seçenek bulmanız mümkündür. Akıllı aydınlatma satın alarak hem evinizin hem de bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Akıllı Aydınlatma Ürün Modelleri ve Özellikleri

Akıllı aydınlatma ürünlerinin oldukça zengin bir çeşitliliği vardır. Bir Hollanda markası olan Philips birbirinden farklı şık ve ergonomik tasarımlı ürünü sizlerle buluşturur. Markanın akıllı aydınlatmaları ergonomik, şık ve geniş kullanım alanı sunan seçeneklerle sunulur. Bundan dolayı akıllı aydınlatma ürün fiyatlarında farklılıklar yaşanır. Bu kategoride yer alan ürünlerin bazıları ve genel özellikleri şu şekilde örneklendirilebilir:

  • Hava koşullarına dayanıklı (IP65) ürün modelleri ile uzun süreli kullanım imkanı sunar.
  • Bu ürünlerin içerisinde akıllı LED aydınlatma ürün modelleri vardır. LED ampullü veya LED şeritli olarak karşınıza çıkar. Işık şeridinde değişiklikler yapabilir. Farklı renkleri seçebilir veya birçok rengi bir araya getirebilirsiniz.
  • Kısa, bahçe lambası şeklinde akıllı aydınlatma modelleri de bulunur. Entegre LED özelligi bulunan ürünlerde beyaz renk ve gün ışığı seçeneği sizlere sunar.
  • Sıcak soğuk beyaz ışığa sahip ürünleriyle uzun süreli aydınlatma sağlar. Modunuza göre aydınlatma seçeneği ile ruhunuza iyi gelebilir.

Hayatın her anında kutlanacak zamanlar vardır. Yeni bir gün de kutlama anı olabilir. Böyle anlarda aydınlatma ile fark yaratabilirsiniz. Akıllı aydınlatma kullanarak evinizde, bahçenizde kutlama coşkusunu yakalayabilirsiniz. Yılbaşı akşamlarında kırmızı, ilkbahar veya sonbahar aylarında sakin tonları tercih edebilirsiniz. Cadılar bayramı konseptli bir parti düzenlemek isterseniz mor akıllı aydınlatma seçeneği size uygun olabilir.

Tv akıllı aydınlatmaları ile salonlarınızda dikkat çekici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu ürünler einizde sinema ortamını yaratmanıza destek olur. Degere ışık şeridini değiştirerek izlediğiniz filme göre ışık seçebilir, farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Çevre aydınlatma efektlerine sahip olmasından dolayı görsel bir şölen ortaya çıkarır. Oyun oynamaktan keyif alan biriyseniz akıllı aydınlatmalar eğlenceli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olabilir. 16 milyona aşkın renk ile evinizi birbirinden farklı konseptlerde aydınlatabilir, kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Evinizin dekorunu renklendirerek ön plana çıkarabilirsiniz. Günlük aydınlatmalar için energie, concentrate, read ve relax aydınlatma seçenekleri bulunan ürünleri ile gününüzü güzelleştirir. Evinizde duvara monte ederek kullanabileceğiniz modelleri de vardır. Birçok modeli ve özelliği olan bu aydınlatma ürünlerini satın alarak yaşam alanlarınızın enerjisini yükseltebilirsiniz.

Akıllı Aydınlatma Kullanım Alanları

Teknolojinin gelişmesi hayatta bazı değişikleri de beraberinde getirir. Hayatın her alanında yer bulan teknolojik ürünlerden biri de akıllı aydınlatmalardır. Akıllı aydınlatma ürünleri birden fazla kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanlarından ilki olarak evler dikkat çeker. Akıllı ev aydınlatma, salonunuzda ve evinizin her yerinde tercih edilebilir. Filmleri, dizileri veya izlediğiniz programları renkli ışıklarla eşleştirebilirsiniz. Esnek ve kablosuz montaj yapılabilir. Philips ürünlerindeki Hue uygulaması ile evden uzaktayken akıllı ışık kontrolu yapabilirsiniz. Işıklarınızı azaltmak veya kurmak için birine ihtiyaç duymanıza gerek kalmayabilir. Ürün modelinden modeline farklılık yaşanmasına karşın tek tıklamayla veya hue teknoloji ile kullanım sağlayabilir. Evlerinizde veya ofislerinizde akıllı tavan aydınlatmaları kullanabilirsiniz. Bluetooth veya sesiniz ile kolay bir şekilde kontrolünü sağlamanız mümkündür. Ürün modelinize göre Hue Bridge ile ışıklandırmanızı kumanda edebilirsiniz.

Bahçelerinizde size eşlik edebilecek bir üründür. Akıllı aydınlatmalar bahçelerinizde şık bir görüntü sunar. Dış mekanlarınızı farklı ışıklandırmalar ile aydınlatabilirsiniz. Tasarımları ile sizi memnun etmesinin yanında keyifli akşamlar geçirmenize yardımcı olur. Belirli zaman aralığında ayarlamalar yaparak ışıkların yanmasını ve kapanmasını belirleyebilirsiniz. Böylelikle ışıkları açık unutup unutmadığınızı düşünmeden uyuyabilirsiniz.

Ürün modeline göre farklı ışıklandırma seçenekleri ile anınızı kişiselleştirir. Read ve relax ile zihninizi boşaltmanızda veya meditasyon yaparken yanınızda olabilir. Kitap, dergi ve makale okurken de tercih edilebilir. Energizer ve concentrate seçeneklerini dinamik zamanlarda kullanabilirsiniz. Sabah sporu veya yemek yaparken size yardımcı olabilir. Özel günler ve davetlerde aydınlatma önemli unsurlardandır. Kutlamalarınızda akıllı aydınlatma ürünleri ile estetik bir dokunuş yakalayabilir. Şık ve kolay kullanımı ile öne çıkabilir. Doğum günleri gibi özel anlarda ışıklandırmları parti konseptine göre seçebilir. Akıllı şehir aydınlatma sistemi de ürünlerin kullanılabileceği diğer bir alan olarak bulunur. Birden fazla kullanım alanı bulunan akıllı aydınlatma en ucuz fiyat seçenekleri ile Beymen online sitesinden alabilirsiniz.

Akıllı Aydınlatma Fiyatları

Akıllı aydınlatma fiyatlarının belirlendiği kriterlere bakıldığında marka, ürün özellikleri ve üretiminde kullanılan malzeme yapısı ön plana çıkar. Ürün kalitesi ve sahip olduğu tasarıma bağlı olarak fiyat bilgisi paralellik gösterir. Dayanıklı ve kaliteli bir ürün olan akıllı aydınlatma seçeneklerini tercih ederek uzun süreli bir kullanım imkanına sahip olursunuz. Bu yüzden akıllı aydınlatma kategorisindeki ürünleri satın alarak uzun süreli bir alışveriş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşide sahip ürünleri tasarımlarına ve ürün özelliklerine göre tercih edebilirsiniz.

Akıllı aydınlatma kategorisindeki ürünlerin kullanım alanı fiyatlarının belirlenmesinde etkili olur. Ev ve dış mekanlarda kullanım imkanı sunan bir üründür. Özellikleri ve tasarımının yanı sıra kullanım alanlarına uygun boyutlarıyla size avantaj sağlayabilir. Küçük alanlarda kullanabileceğiniz ürün seçenekleri bütçenize uygun olabilir. Ev ve dış mekan için kullanabileceğiniz ürünleri satın almadan önce ürün içeriklerine göz atabilirsiniz. Aradığınız özelliklerde ve tasarımda aydınlatma ürünlerini incelerken karar vermekte zorlanabilirsiniz. Böyle durumlarda sizden daha önce ürünü satın alarak kullanan kişilerin değerlendirmeleri size yardımcı olabilir. Sizden önce ürünleri satın alarak deneyimleyen kişilerin yapmış olduğu akıllı aydınlatma yorumları seçim yapmanızda kolaylık sağlar. Bunların yanı sıra akıllı aydınlatma ürünlerini her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Akıllı aydınlatma indirimleri bütçenize yardımcı olabilir. Kategoride yer alan akıllı ürünleri satın almak için akıllı aydınlatma kampanyalarını takip edebilirsiniz. Akıllı aydınlatma ürünlerini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Kolay kontrol ve rahat kullanım sunan akıllı aydınlatmaları farklı ve kullanışlı bir hediye seçeneği olarak düşünebilir, bsevdiklerinizi memnun edebilirsiniz. Akıllı aydınlatma ürünlerine Beymen.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}