Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
Denham

Gri Jean Pantolon

5.250,00 TL
The One ile 3.675,00 TL
Academia

Beyaz Kadın Deri Sneaker

5.450,00 TL
2 ve üzeri 3.270,00 TL
Dolce&Gabbana

Siyah Açık Yaka Gömlek

12.450,00 TL
The One ile 8.715,00 TL
Dolce&Gabbana

Siyah Polo Yaka Denim Ceket

18.750,00 TL
The One ile 13.125,00 TL
Dolce&Gabbana

Beyaz Klasik Yaka Gömlek

17.950,00 TL
The One ile 12.565,00 TL
Canali

Bej Kelebek Yaka Yün Ceket

40.450,00 TL
The One ile 28.315,00 TL
Dolce&Gabbana

Siyah Açık Yaka Gömlek

12.450,00 TL
The One ile 8.715,00 TL
Kiton

Lacivert Jean Pantolon

14.750,00 TL
The One ile 10.325,00 TL
Kiton

Beyaz Modern Yaka Gömlek

8.750,00 TL
The One ile 6.125,00 TL
Kiton

Kahverengi Dar Paça Pantolon

15.950,00 TL
The One ile 11.165,00 TL
Dolce&Gabbana

Siyah Gömlek

12.450,00 TL
The One ile 8.715,00 TL
Scissor Scriptor

Mavi Jean Pantolon

14.750,00 TL
The One ile 10.325,00 TL
Scissor Scriptor

Antrasit Jean Pantolon

16.750,00 TL
The One ile 11.725,00 TL
Msgm

Beyaz Logolu Sweatshirt

5.250,00 TL
The One ile 3.675,00 TL

1990’lı yılların başında sevgililer gününe karşı olarak bir grup üniversite öğrencisi tarafından gündeme getirilen Dünya Yalnızlar Günü, 11 Kasım tarihinde kutlanır. Burada dikkat çekilmek istenen nokta ise sadece duygusal anlamda yaşanan yalnızlık değil; toplum içerisinde de maruz kalınan yalnızlıktır. Yalnızlığın temsili olarak ise 1 rakamı tercih edilmiş ve 11.11 tarihli günlere ‘Dünya Yalnızlar Günü’ ismi verilmiştir. Sevgililer gününde alınan hediyeler, yapılan sürprizlere istinaden birbirinden farklı kampanyalar, avantajlı fiyatlar ve bu güne özel hazırlanmış ürünler dikkat çeker. Bu duruma tepki olarak ortaya çıkan Singles Day yani Yalnızlar Günü’nde de markaların yaptığı birbirinden güzel kampanyaları Beymen.com adresinden takip edebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Yerli ve yabancı birçok marka ve ürün çeşidinin yer aldığı site içerisinde 11.11 Dünya Yalnızlar Günü sebebiyle yapılan birbirinden güzel kampanyaları görebilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz de yalnızlar gününü kutlamak istediğiniz arkadaşınıza yüzlerce seçenek arasından hediye seçimi yapabilirsiniz. Bu noktada asıl önemli olan ise markaların bu tarz günlerde kişilere, kendilerini ya da sevdiklerini iyi hissettirmek için diledikleri ürünü alma fırsatı sunmasıdır. Kaliteli, hızlı ve güvenli alışveriş imkânı sunan Beymen.com sitesi içerisinde farklı kategorilerdeki ürünleri inceleyerek bütçenize ve zevkinize uygun hediyeyi kendinize alabilirsiniz. Sadece hediye değil, avantajlı fiyatların yer aldığı bu süreçte diğer eksiklerinizi de tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

11.11 Dünya Yalnızlar Gününe Özel İndirimler

Yalnız olan ve bundan mutluluk duyan kişilerin kutladığı 11.11 Dünya Yalnızlar Günü tüm dünyada kutlanan özel bir gündür. Bir grup üniversite öğrencisinin sevgililer gününe tepki olarak ortaya çıkardığı bu fikir, kısa sürede birçok kişi tarafından benimsenmiştir. Diğer özel günlerde olduğu gibi 11 Kasım tarihinde de indirimler ve kampanyalar yapılır. Her çeşit üründe indirimin yapıldığı bu günlerde sizler de ihtiyaçlarınızı bu fiyatlara satın alabilirsiniz. Türkiye’de 11.11 indirimlerinin yer aldığı Beymen.com adresinde ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Kıyafet, mobilya, cep telefonu, kahve makinesi gibi birçok çeşit ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Dünya Yalnızlar Günü neticesinde düzenlenen kampanya ve indirimlerden yararlanmak için 11.11 tarihinde siteyi ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü kampanyanın sağladığı avantajlarla satın alabilirsiniz. Her geçen gün sevdiklerimizle geçirdiğimiz zamanı bu indirimlerden yararlanarak daha da özel kılabilirsiniz.Kendiniz ya da sevdikleriniz için yapacağınız alışverişlerde bu tarz fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Kış mevsimine giriş dönemi olduğu için kışlık alışverişlerinizi de yine bu indirim döneminde yapabilirsiniz. Birbirinden güzel kabanlar, elbiseler, kadın ve , erkek bot modelleri arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında ev tekstili, mobilya ve teknoloji ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Normal fiyatların altında rakamlara sahip olabileceğiniz bu ürünler arasından sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz için de hediyeler seçip onları mutlu edebilirsiniz. Kozmetik, anne-bebek, spor ürün kategorilerinde de yine birbirinden güzel ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Böylece sizlere de her türlü ihtiyacınıza uygun geniş ürün yelpazesine sahip Beymen.com adresinden güvenli alışverişin tadını çıkarmak kalır. Kampanyanın sağlamış olduğu fırsatların dışında güvenli bir alışveriş deneyimini de yaşamış olursunuz. Kullanıcı memnuniyetinin ön planda tutulduğu bu platformda, yaşanacak herhangi bir aksaklık ya da olumsuz bir durumda gerekli adımları takip ederek müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

11.11 Yalnızlar Gününün Anlam ve Önemi

Sevgililer gününe tepki olarak ortaya çıkan Dünya Yalnızlar Günü, her yılın 11 Kasım tarihinde kutlanır. Yalnızlığın temsili olarak 1 rakamının özellikle tercih edildiği bu gününün tarih şeklinde yazılışı 11.11’dir. Kısa zamanda tüm dünyada kutlanmaya başlanan 11.11 Singles Day, insanlar tarafından büyük ilgi görür. Bu durumu kazançlı hale getirmek ve özel hissettirmek için yapılan kampanyalarla da günün anlam ve önemi vurgulanır. Yalnız olan ve yalnızlığından mutlu olan kişilerin günü olarak nitelendirilen 11.11 tarihi aynı zamanda markaların kampanya yaparak ürünlerini sizlerle buluşturduğu gündür.

Alışveriş günü olarak da nitelendirebileceğiniz 11 Kasım, birçok markanın fiyatlarını aşağıya çektiği bir tarihtir. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerinizde gönlünüzce alışveriş yapma fırsatından yararlanmanız mümkündür. İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz Beymen.com sitesi içerisinden farklı markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz. Festival niteliğinde kutlanan bugünün sağladığı fırsatlardan da yararlanmış olursunuz. Cilt bakımından mobilyaya kadar birçok farklı marka ve kategorideki ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gelenek haline gelmiş olan 11.11 kampanya döneminde herkesin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere uygun rakamlarla sahip olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarmak, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek dışında ihtiyacınız olan eksiklerinizi de tamamlama imkânı bulabilirsiniz. Özel olarak kutlanan ve yılın belirli zamanlarında düzenlenen kampanyalardan biri olan 11.11 aynı zamanda birçok fırsatı da içerisinde barındırır. Hızlıca stokları tükenen ürünlerden satın almak için hızlı bir şekilde ürünlerinizi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Büyük oranda fiyat düşüşü yaşanan ürünler ve çeşitli kampanya fırsatlarıyla kârlı bir alışveriş yapacağınız bu günde dilediğiniz kadar ürünü satın alabilirsiniz.

11.11 Bekârlar Günü Kampanya Detayları

Kampanyanın asıl amacı sevgilisi ya da eşi olmayan kişilerin kendilerine hediye almasıdır. Nasıl ki sevgililer gününde insanlar birbirlerine hediye alıyorsa; yalnızlar gününde de kişiler kendi hediyelerini kendileri alabilir. Yalnız olmanın verdiği keyif ve mutluluğu bir alışverişle taçlandırmak isterseniz eğer Beymen.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. İndirim fırsatlarının yer aldığı birçok ürüne avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kendinize alacağınız yalnızlık hediyesinin yanında ihtiyaç duyduğunuz ya da beğendiğiniz diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

11.11 Yalnızlar Günü kampanyası genelde bu tarihin yer aldığı hafta içerisinde başlar. Tek bir gün ya da birkaç gün olarak düzenlenebilir. Çeşitli ürün gruplarında yapılan indirim oranları da farklılık gösterir. Örneğin; cep telefonu gibi teknolojik cihazlarda yapılan indirimler ile giyim veya kozmetik kategorisinde yapılan indirim oranları farklıdır. Bu durum farklı markalar arasında da geçerlidir. Her marka ve ürünün kendine özgü kampanya detayları bulunur. Burada yapmanız gereken kendi ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda bir ürün seçimi yapmaktır. Online bir festival niteliği taşıyan bu özel günde yapılan indirimler de büyük oranda tatmin edicidir.

Her ne kadar bekâr kişiler özelinde kutlanan bir gün olsa da, kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyen herkes dilediği gibi alışveriş yapabilir. Burada amaç belirli bir konsept kapsamında sizlere özel fiyatlar sunmaktır. Örneğin; kampanya dönemi haricinde beğendiğiniz bir ayakkabıyı Yalnızlar Günü vesilesiyle çok daha cazip bir fiyata satın alabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok üründe yapılacak olan indirim fırsatlarından yararlanmak için 11.11 kampanyasını takip edebilirsiniz. Lüks markaların ürünlerine sahip olabileceğiniz bu kampanyanın sağladığı fiyat avantajlarının yanında, ürünlerin kalitesi ve kullanım ömrü de ekstra bir tasarruf sağlar. Bu sayede aldığınız bir kazak ya da ayakkabıyı uzunca bir süre herhangi bir deforme ya da sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}